Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Regbija intrigas 8: federācija pēc palīdzības lūgšanas LOK atliek atkārtotās vēlēšanas

Regbija intrigas 8: federācija pēc palīdzības lūgšanas LOK atliek atkārtotās vēlēšanas
Aivars Pilenieks (pa labi)
Foto: Ghetto Games

Pēc palīdzības lūgšanas Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) juridiskajai daļai, Latvijas Regbija federācija (LRF) atlikusi trešdien paredzēto biedru sapulci, kurā bija plānotas atkārtotas organizācijas prezidenta vēlēšanas.

Kā esam jau vairākkārt vēstījuši, LRF iekšienē šobrīd ir daudz nesaskaņu un strīdu, bet, beidzoties pilnvaru termiņam, no amata aizgāja organizācijas prezidents Aleksandrs Zuments. Līdz ar to 11. maijā LRF biedru sapulcē notika vēlēšanas, tomēr rezultāts bija negaidīts, Jurim Silovam un Aivaram Pileniekam saņemot pa desmit balsīm.

Vēl otrdien, kad Sportacentrs.com skaidroja jaunāko situāciju, šķita, ka uz prezidenta amatu atkal kandidēs Silovs un Pilenieks, kuriem konkurenci sastādīs LRF viceprezidents un Rīgas domes deputāts Lauris Ērenpreiss, bet šobrīd situācija ir mainījusies.

Pilenieks ilgstoši ir opozīcijā ar LRF vadību un šobrīd iesūdzējis organizāciju tiesā, lūdzot atcelt pērn augustā notikušā ārkārtas kongresa lēmumus. Toreiz opozicionāriem, vēloties atcelt Zumentu no amata, bijis balss pārsvars, tomēr diviem biedriem it kā neatbilstošu pilnvaru dēļ neizsniedza mandātu, turklāt pēc tam pašā kongresā jau tika uzņemti jauni federācijas vadošajiem spēkiem lojāli biedri. Par šo notikumu tiesā vērsušies septiņi federācijas biedri, kas ir gandrīz trešdaļa, starp tiem esot arī pagājušā gada absolūtajiem Latvijas čempioniem regbijā "Miesnieki", kā arī Pilenieka vadītajai Regbija attīstības asociācijai (RAA). Pirmā tiesa notika 17. maijā, tomēr prasības iesniedzēji pieprasīja papildus dokumentus no federācijas un nākamo reizi puses tiesā tiksies 4. oktobrī.

Līdz ar to LRF valde bija lūgusi LOK juridiskā direktora Raita Keseļa skaidrojumu vai sabiedriskās organizācijas biedrs drīkst kandidēt šīs organizācijas izpildinstitūcijas vēlētam amatam, atrodoties tiesvedībā ar šo sabiedrisko organizāciju. Keselis norādījis, ka nav noteikti tieši ierobežojumi šādas personas kandidēšanai, tomēr interešu konflikts var rasties, kad amatpersonu ievēlētu amatā un tai būtu jāpiedalās šajā tiesas procesā.

Tāpat Keselis uzsvēris, ka, ja federācijas darbībā netiks ievēroti Sporta likumā noteiktie pamatprincipi, kuru vidū ir arī laba pārvaldība, iespējama Izglītības un zinātnes ministrijas, LOK Ētikas komisijas un Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) reakcija.

Atsaucoties uz šo, LRF ģenerālsekretārs Oļegs Voroņins paziņojis, ka Silovs, uzzinot jaunos apstākļus, otrdien atsaucis kandidēšanu uz amatu un LRF valde neredz iespēju nodrošināt pilnvērtīgu un kvalitatīvu prezidenta amata kandidātu vēlēšanu procesu. Līdz ar to vēlēšanas no trešdienas pārceltas uz 27. jūniju, bet kandidātiem jāpiesakās līdz 13. jūnijam, iesniedzot arī detalizētu četru gadu darbības programmu.

Noprotams, ka šajā laikā federācijas pašreizējā koalīcija, kas ir pret Pilenieku, varētu atrast jaunu prezidenta amata kandidātu. Izskanējušas runas, ka tas būs nesenais izlases kapteinis Viktors Silvoniks.

LRF pēc neatkarības atjaunošanas vadījuši pieci prezidenti - Andris Ozols, Juris Krivojs, Andris Deniņš, Silovs un Zuments.

     [+] [-]

, 2018-06-06 12:02, pirms 8 mēnešiem
народ, недавно нашел уникальный способ как быстро накачать пресс (и другие мышцы) без физических усилий, диет и прочей лабуды. После двух недель использования миостимулятора убрал пивное пузу и начали проступать кубики, подкачал бицепс и ноги, а жена убрала в талии пару сантиметров и сделала красивый живот. Дa и прикoл что нe надo ничeгo дeлать прocтo надeл и включил, этo рeальнo cамый лeнивый и быcтрый cпocоб похудеть и подкaчатьcя, да и стоит копейки. Вот здесь я о нем и вычитал--- Блог Домашнего качка