Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Pasaules kausa laikā par dzeršanu no Skotijas izlases izmet trīs spēlētājus

Pasaules kausa laikā par dzeršanu no Skotijas izlases izmet trīs spēlētājus
Denijs Bro
Foto: Sky Sports

Trīs regbisti, ieskaitot kapteini Deniju Bro, atskaitīti no Skotijas izlases, jo viņi bija pārāk lielā alkohola reibumā, lai varētu kāpt lidmašīnā pirms noslēdzošās spēles pret Samoa.

No sastāva atskaitīts Skotijas valstsvienības kapteinis Denijs Bro, kā arī Sems Brukss un Džonijs Vokers. "Spēlētāji nav uzvedušies tā, kā to prasa standarti. Viņi priekšlaikus pametīs turnīru, kurā piedalīšanās ir uzskatāma par privilēģiju," teica Skotijas regbija līgas vadītājs Kīts Hogs.

Kamēr pārējā komanda pielika punktu izklaidēm un devās pie miera, trijotne turpināja dzeršanu. Kad viņi ieradās uz lidmašīnu, tās apkalpe neļāva sportistiem iekāpt, uzskatot, ka reibumā esošie sportisti varētu apdraudēt pārējo veselību. Skotijas izlases vadība pieņemto lēmumu atbalstīja un uzreiz paziņoja, ka visi trīs izslēgti no komandas rindām.

Bro turnīra pirmajā mačā kļuva par Skotijas visu laiku spēlēm bagātāko regbistu – tā viņam bija 24. reize laukumā. 26 gadus vecais Vokers, kura brālis arī pārstāv izlasi, laukumā devies sešos starptautiskajos mačos, kamēr 24 gadus vecajam Bruksam ir trīs spēles.

2017. gada Pasaules kausu Skotija sākusi ar diviem zaudējumiem – pret Tongu un Jaunzēlandi. Grupā atlikusi spēle pret Samoa, bet panākums tāpat ļaus iekļūt nākamajā kārtā, jo no grupas ārā tiks trīs labākās komandas. Pirms četriem gadiem skoti iekļuva starp astoņām labākajām komandām, bet zaudēja nākamajai finālistei Jaunzēlandei.

Izmantotie resursi:
Rugby League World Cup: Danny Brough one of...

     [+] [-]

, 2017-11-07 13:00, pirms 11 mēnešiem
Jā, regbijs bez alus ir mākslas vingrošana... Alus pēc spēles visiem kopā ir sena tradīcija. Diemžēl daži nespēj apstāties...

     [+] [-]

, 2017-11-07 14:26, pirms 11 mēnešiem
Kā var atteikties no aicinājuma iedzert, ja tev uzvārds ir Bro? "Cmon, Bro! Let's drink ,Bro! It's cool, Bro!"

     [+] [-]

, 2017-11-08 09:48, pirms 11 mēnešiem
No sastāva atskaitīts Skotijas valstsvienības kapteinis Denijs Bro, kā arī Sems Brukss un Džonijs Vokers."
Sems Brukss paņēma Džoniju Vokeru un ar savu Bro nedaudz atlaida. Pēc tam dīvāns atlaida visus trīs

Tev jābūt autorizētam,