Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0
Autors: Jānis Pārums

Latvijas regbisti zaudē arī Zviedrijai

Sestdien, 5. maijā, Jenčēpingā (Zviedrija) notika Eiropas Nāciju kausa izcīņas pēdējās kārtas spēle starp Zviedrijas un Latvijas regbija valstsvienībām. Latvija piedzīvoja zaudējumu ar 3:31 (3:5).

Latvija, kā jau tas ir zināms, diemžēl aizķerties 2A divīzijā nevarētu pat tad, ja izcīnītu ilgi gaidīto uzvaru. Savukārt zviedriem uzvara bija nepieciešama, lai nodrošinātu pirmo vietu grupā un nākamsezon mēģinātu spēkus 1B divīzijā. Tā kā mūsu sāncenši guva vairāk par četriem piezemējumiem, nopelnot arī bonusa punktu, viņi finišēja pirmie, neatkarīgi no Lietuvas un Horvātijas mača iznākuma (spēle notika šodien Viļņā). Vienīgos trīs punktus Latvijas valstsvienībai ar precīzu soda sitienu pirmajā puslaikā guva Mihails Tumins.

Eiropas Nāciju kausa izcīņas 2A divīzija

ValstsSUNZBPP-ti
Zviedrija8611328
Lietuva7412624
Malta8404420
Horvātija7304315
Latvija810737

Tādējādi vienīgo ceļazīmi uz 1B grupu ir izcīnījusi Zviedrija, kas tur ieņems Nīderlandes vietu. 2A divīzija jāatstāj Latvijai, kuras vietu nākamgad ieņems Šveice, bet Horvātijai jāaizvada spēle par palikšanu 2A grupā pret Andoru.

Latvijas izlases galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:
– Pret zviedriem nospēlējām labāk, nekā pret lietuviešiem. Pirmajā puslaikā puiši izlikās par visiem simt procentiem, īpaši aizsardzībā. Beigās gan Zviedrijai bija pārsvars, īpaši fiziskajā ziņā. Tāpēc arī tāds beigu rezultāts. Jaunie regbisti šoreiz nospēlēja jau daudz pārliecinošāk. No pieredzējušajiem Uldis Saulīte īpaši izcēlās ar darbību aizsardzībā. Tomēr problēmu mums vēl ir daudz. Un tās nāksies risināt jaunajā Eiropas Nāciju kausa izcīņas sezonā, kas sāksies šoruden.

Latvijas izlases sastāvs. Jānis Skuja (komandas kapteinis, “Miesnieki”), Edgars Cīrulis (“Miesnieki”), Romāns Odnokurcevs (“Eži/LMT”), Jānis Podiņš (“Eži/LMT”), Santis Podāns (“Kalve”), Uldis Saulīte (Jeņiseja, Krievija), Aigars Muzikants (“Eži/LMT”), Mareks Larionovs (“Eži/LMT”), Kārlis Vents (“Miesnieki”), Jurijs Baranovs (Jeņiseja, Krievija), Gunārs Grīnvalds (“Eži/LMT”), Ingus Aivars (“Eži/LMT”), Matīss Zalcmanis (“Kalve”), Mihails Tumins (“Kalve”), Ruslans Kotļevs (“Eži/LMT”), Sandris Jauntēvs (“Kalve”), Āris Andersons (“Miesnieki”), Zigurds Felss (“Eži/LMT”) Māris Streikišs (“Eži/LMT”), Andrejs Borisovs (“Kalve”), Kārlis Bušēvics (“Eži/LMT”), Mikus Ozols (“Miesnieki”). Komandas galvenais treneris. Vladimirs Ņikonovs. Treneris. Juris Straume. Ārsts. Irina Grahovska. Menedžeris. Māris Zeltiņš.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Erenbergs, Latvijas Regbija federācijas preses sekretārs


, 2012-05-05 19:55, pirms 7 gadiem
Cienīgs zaudējums! Jācer ka hoķī būs mazāks mazliet zaudējums!
, 2012-05-05 22:58, pirms 7 gadiem
pirmais puslaiks virpār 3-5 ... jāstrādā vien vairāk pie fiziskās sagatavotības
, 2012-05-06 15:56, pirms 7 gadiem
kad vecie tiks patriekti tad jaunajiem pietiks spēka,bet iegūt pieredzi var tikai spelējot,bet ar vienu vien pieredzi var iedzert alu un gudri parunāt. Esmu pārliecināts,ka bija iespēja savakt labāku sastāvu