Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Urugvaja, Argentīna Nāciju kausu sāk ar uzvarām

Vakardien, 2. jūnijā, Urugvajā tika dots starts 2018. gada Nāciju kausam regbijā, kuru ar uzvarām sāka kā mājnieki un esošie čempioni, urugvajieši, tā arī Argentīnas valstsvienība.

Nāciju kauss regbijā ir turnīrs, kas paredzēts nosacītā otrā ešelona izlasēm, kurām trūkst augsta līmeņa testu maču prakses. Tiesa, šogad ir izveidojusies situācija, kurā tikai pati Urugvaja turnīrā piedalās savā labākajā sastāvā, Itālijai, Fidži un Argentīnai uz Nāciju kausu sūtot otros sastāvus. Tāpat arī jāpiemin tas, ka šoreiz turnīrā piedalās vien četras komandas, lai gan iepriekšējos gados par Nāciju kausu cīnījās sešas izlases.

Šādas izmaiņas ir saistāmas ar pēdējā laika notikumiem pasaules regbijā, kad Spānija un Rumānija tika izslēgtas no Pasaules kausa kvalifikācijas, bet viņu vietā nākušajām Krievijas un Vācijas izlasēm uz šo vasaru ir citi plāni. Krievi cīnīsies tūrē ar Ziemeļamerikas un Okeānijas komandām, bet Vācija gatavosies izslēgšanas mačam pret Portugāli.

Jāsaka, ka mājniekiem pirmā spēle no sākuma nepadevās kā nākas, jo viņi ātri zaudēja piezemējumu, tiesa, mača turpinājumā, sevišķi jau otrajā spēles daļā, nosvēra mača svaru kausus sev par labu. Uzvarētāju rindās 19 punkti Felipes Berčezi kontā.

Argentīnas un Itālijas mačs gan bija spraigāks, jo tikai mača izskaņā Argentīnas otrā izlase spēja gūt divus piezemējumus, ka arī nodrošināja izšķirošo pārsvaru, lai svinētu panākumu ar 19:8.

Turnīrs turpināsies līdz 10. jūnijam, kad arī tiks noteikts čempions. Jāpiebilst, ka Urugvajai šis turnīrs var tikt izskatīts kā viens no gatavošanās posmiem 2019. gada Pasaules kausam, kuram viņi ir kvalificējušies kā viena no divām Amerikas reģiona komandām.

Nāciju kauss regbijā

MājniekiViesiRezultāts
FidžiUrugvaja10:29
ArgentīnaItālija19:8
#KomandaSUNZP
1.Urugvaja11004
2.Argentīna XV11004
3.Uzlecošā Itālija10010
4.Fidži "Warriors"10010

Izmantotie resursi:
https://www.worldrugby.org/