Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Sniegs un aukstums liek atcelt regbija mačus

Sniegs un aukstums liek atcelt regbija mačus
Foto: skysports.com

Spēcīgā sniegputeņa un sala dēļ, kas pēdējās dienās pārņēma britu salas, radīto sarežģījumu dēļ, ir atcelti vairāki regbija mači kā Pro 14 turnīrā, tā arī Superlīgā.

Kā zināms, pašlaik britu salās ir šiem platuma grādiem diezgan neierasti laikapstākļi, proti, šo reģionu ir pārņēmis sals, bet pirms tam bija arī spēcīgi sniegputeņi. Šī iemesla dēļ vadošo regbija organizāciju pārstāvjiem bija jālemj par to vai aizvadīt ieplānotās spēles šādos laikapstākļos, vai nē.

Pro 14 turnīra vadība nāca klajā ar paziņojumu, ka trīs no četriem 2. martā paredzētajiem mačiem tiks pārcelti uz citiem datumiem un ieplānotajā vietā un laikā savu cīņu aizvadīs vien divas vājākās čempionāta komandas - "Southern Kings" un "Dragons". Tiesa, šī spēle norisināsies "karaļu" mājvietā, t.i., DĀR.

Līdzīgu lēmumu ir pieņēmuši arī Eiropas vadošā regbija-13 čempionāta, Superlīgas, vadītāji, jo no šajā nedēļas nogalē ieplānoto maču saraksta ir svītrotas trīs no sešām spēlēm.

Iemesls šādām izmaiņām ir ļoti vienkāršs – spēles laukumi nevar tikt pienācīgi sagatavoti gaidāmajām spēlēm, jo arēnas, kurās notiek šo turnīru cīņas nav aprīkotas ar jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem, kas ļautu spēlēt jebkuros laikapstākļos, tāpēc ir apdraudēta spēlētāju veselība. Kā arī tiek prognozēts, ka uz šiem mačiem ieradīsies samērā maz skatītāju.

Interesanti, ka Anglijas regbija Premjerlīgas vadība vēl nav nākusi klajā ar paziņojumiem šajā kontekstā un tiek plānots, ka šajā čempionātā izmaiņu nebūs. Tāpat arī reģiona futbola čempionātos izmaiņas nav paredzētas.

Pārceltās spēles, Pro 12

MājniekiViesiDatums
Kārdifas "Blues"Trevīzo02.03.
EdinburgaManstera02.03.
UlsteraGlāzgovas "Warriors"02.03.

Pārceltās spēles, Superlīga

MājniekiViesiDatums
"Hull KR"Kaslfordas "Tigers"01.03.
Līdsas "Rhinos""Catalan Dragons"02.03.
Veikfīldas "Trinity"Hadersfīlda02.03.

Izmantotie resursi:
Sky Sports - Sports News, Transfers, Scores |...
RUGBY-LEAGUE.COM