Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:552, Did:0, useCase: 0
20

Latvieši Crashed Ice kvalifikācijas mačos

Red Bull Crashed Ice pasaules čempionātā piektdien tika aizvadītas kvalifikācijas sacensības, bet jau šodien lielie fināli. Par mūsējo sekmēm vakardienas mačos – šajā videoreportāžā – bet finālsacensības šovakar vērojiet TV6 tiešraidē.
13

Red Bull Crashed Ice uzņem apgriezienus

Red Bull Crashed Ice pasaules čempionātā Minhenē šodien sportisti aizvadījuši un treniņus un ir gatavi šī vakara kvalifikācijas sacensī bām. Arī Latvijas izlase. Neliels ieskats dienas pirmās puses notikumos – šajā video.
4

Latvieši ieradušies Red Bull Crashed Ice finālmačos

Ceturtdien Minhenē uz Red Bull Crashed Ice pasaules čempionāta finālsacensībām ieradās Latvijas komanda. Abi kungi - dalībnieks Dāvis Paipa un rezervists Ivans Kokins - ir klāt, bet Laila Dekmeijere mūsējiem pievienosies piektdien, kad paredzētas kvalifikācijas sacensības. Video piedāvajam pirmos kadrus no trases. Rīt informēsim par mūsējo sekmēm atlases mačos.
17

"Red Bull Crashed Ice" fināls Rīgā

Dāvim Paipam, Ivanam Kokinam un Lailai Dekmeijerei ir skaidri zināms, ko darīt 2010. gada 16. janvārī un 20. martā. Viņi piedalīsies Red Bull Crashed Ice Pasaules čempionātā Minhenē un Kvebekā. Vīru konkurencē startēs Dāvis Paipa, dāmu startā Latviju pārstāvēs Laila Dekmeijere, bet komandas rezervists ir Ivans Kokins.
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com
3

Red bull crashed Ice atlase Valmierā

Neliels ieskats "Red Bull Crashed Ice" atlases sacensībās, kas norisinājās Valmierā. Tajā noskaidroja jau otros piecus finālistus, kas cīnīsies finālsacensībās Rīgā!
Foto: Romualds Vambuts

Red bull crashed Ice atlase Daugavpilī

Neliels ieskats "Red Bull Crashed Ice" atlases sacensībās, kas norisinājās Daugavpilī. Tajā noskaidroja pirmos piecus finālistus.
15

„Red Bull Crashed Ice” atlase turpinās Valmierā

Vakar Valmierā notika „Red Bull Crashed Ice” Latvijas atlases otrā posma sacensības, kurā tika noskaidroti nākamie fināla dalībnieki. Vēl atlkušas divas atlases sacensības, kas notks piektdien Ventspilī un svētdien "Arēnā Rīga". Svētdien, pulksten 18:00, turpat "Arēnā Rīga" norisināsies arī "Red Bull Crashed Ice" Latvijas fnālsacensības.Vidzemes TV video.
14

"Red Bull Crashed Ice" atlase Daugavpilī

Vakar Daugavpilī notika „Red Bull Crashed Ice” Latvijas atlases pirmā posma sacensības, kurā tika noskaidroti pirmie pieci fināla dalībnieki. Jau šodien atlases sacensības notiks Valmierā, piektdien Ventspilī, bet svētdien Rīgā.
11

Piesakies "Red Bull Crashed Ice"!

„Red Bull” veido Latvijas komandu, lai cīnītos par uzvaru Red Bull Crashed Ice Pasaules čempionātā, kas 2010. gadā notiks Vācijā un Kanādā. Ja ērti jūties uz hokeja slidām un esi gatavs jaunam un trakam izaicinājumam, tev jābūt Latvijas komandā! Pieteikšanās Latvijas atlases posmiem notiek mājaslapā Sportacentrs.com, kur izveidota speciāla Red Bull Crashed Ice sadaļa. Tajā jāaizpilda REĢISTRĀCIJAS ANKETA un jānospiež poga „Reģistrēties”.