Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

SportFanTournament.com


SportFanTournament.com

Sporta fanu turnīriem tiek dots starta signāls

Šodien savas durvis ver vaļā pilnīgi jauns un unikāls sportam veltīts projekts – SportFanTournament! Projekta administrācija aicina ieinteresētos lietotājus piereģistrēties, parādīt savas unikālās zināšanas sportā un lieliski pavadīt laiku sacenšoties ar citiem lietotājiem.

Projekta ideja ir turnīri starp lietotājiem, kuros Jūs pārbaudāt savu veiksmi, parādāt savas zināšanas un intuīciju. Uzvarot turnīrā, Jums tiek piešķirti savāktie reitinga punkti, un, protams, godalga! Turnīri tiek veidoti uz gaidāmo sporta notikumu pamata, tie varbūt Latvijas hokeja izlases hokeja mači, arī Dinamo Rīga un HK MVD mači, LMT Virslīgas mači vai NBA mačs ar Andra Biedriņa līdzdalību.

Par turnīra dalībnieku var kļūt jebkuras personas, kas jau ir sasniegušas pilngadību. Veicot reģistrāciju, lietotājam tiek piešķirts iesācēja līmenis. Un pēc tam Jums ir visas tiesības piedalīties gaidāmo sporta notikumu turnīros :)

Tāpat kā jebkurā projektā, pie mums eksistē arī citas interesantas un noderīgas lietas. Jūsu turnīru vēsture, noslēgto turnīru rezultāti ar uzvarētājiem un atsevišķi katram turnīram, lietotāju reitingi un daudz kas cits! Sīkāk varat iepazīties saitā Sportfantournament.com

Vēlam panākumus!

Bloķēts sportacentrs.com pavisam nelāgs lietotājs, reģistrējies pirms 11 gadiem, 2009. gada 12. martā.
Izveidojis 46 foruma topikus, bet komentārus principiāli neatstāj.


Jaunākie raksti forumos


restorāni Rīgā - saņem atlaides