Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

aerobike.lv


aerobike.lv

Esiet sveicināti interneta veloveikalā AEROBIKE.LV

Savu trešo darbības sezonu ir sācis interneta veloveikals Aerobike.lv. Šis projekts ir tapis sadarbībā ar mūsu igauņu kolēģiem no Aerobike.ee. Pēdēja gada laikā tika veidoti kontakti ar neskaitāmām riteņbraukšanas kompānijām, kā rezultātā esam kļuvuši par oficiālajiem dīleriem Baltijas valstīs tādiem ekskluzīviem brendiem kā: Cervélo, Zipp, 3T, Speedplay, Campagnolo, Wilier, Lee Cougan,Basso Bikes, WOZ, HSC un Ceramicspeed. Šo firmu ražotās velopreces ir plaši atpazīstamas visā Pasaulē. Neskaitāmos konkursos tās ir ieguvušas augstākos apbalvojumus, kā "Gada labākais ritenis", " Gada atklājums" un daudz citus speciālistu un profesionālo velobraucēju atzinumus.

Ar 2009. gadu tika izveidota profesionālā šosejas komanda Cervelo Test Team. Tā ir komanda, kurā tiek apvienota zinātne ar sportu, veicot testus jaunākajiem velosipēdiem ar profesionālo braucēju palīdzību. Cervelo Test Team sabiedrotie ir tādi Aerobike pārstāvošie brendi, kā CERVELO, ZIPP, 3T un SPEEDPLAY. Šo komandu pārstāv tādas slavenības, kā 2008. gada Tour De France uzvarētājs Carlos Sastre, viens no Pasaules labākajiem sprinteriem Thor Hushovd un jaunais talants Heinrich Haussler.

Cerot uz veiksmīgu sadarbību un tirgus paplašināšanos šajā reģionā. Ar Cieņu Aerobike kolektīvs.

Kontaktinformācija:

* e-pasts: aerobike@aerobike.lv
* Telefona numurs: +37122478142

sportacentrs.com parasts lietotājs, reģistrējies pirms 12 gadiem, 2009. gada 15. aprīlī.
Portālu tikai lasa, bet neko nepublicē un vēl nekomentē.restorāni Rīgā - saņem atlaides