Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:271, Did:0, useCase: 0

Mustaps un Rogule kļūst par Latvijas čempioniem ātrajā šahā

Ints Megnis
Ints Megnis

Mustaps un Rogule kļūst par Latvijas čempioniem ātrajā šahā
Turnīra dalībnieki
Foto: Latvijas Šaha federācija

Par Latvijas čempioniem ātrajā šahā pagājušajā nedēļas nogalē kļuvuši Matīss Mustaps un Laura Rogule.

Sacensības notika II Jura Neimaņa piemiņas turnīra ietvaros, sacenšoties 39 šahistiem, kas pārstāvēja četras valstis – Latviju, Vāciju, ASV un Lietuvu.

Pēc starta reitinga līderi bija lielmeistars Daniels Frīdmans (Vācija, 2689), kā arī Mustaps (2450) un Anna Zatonskiha (ASV, 2363), kuri turnīra gaitā savu favorītu statusu arī apliecināja. Par II Jura Neimaņa piemiņas turnīra uzvarētāju ar 9,5 punktiem no 11 kļuva Zatonskiha, kuru tā arī nespēja apspēlēt ne dāmas, ne kungi. Ar tikpat daudz punktiem otrais palika Frīdmans, kas zaudēja tikai ceturtās vietas ieguvējam Guntaram Antomam (2293). Trešais ar 9 punktiem finišēja Matīss Mustaps, kuram arī viens zaudējums – pret Frīdmanu.

Līdz ar to pie Latvijas čempionāta zelta tika Mustaps, kuram sekoja Guntars Antoms un Jānis Isakovs. Viņi visi Latvijas čempionātā ātrajā šahā medaļās tikuši pirmoreiz.

Latvijas čempionātā dāmu konkurencē 2016.gadā iegūto titulu izdevās nosargāt lielmeistarei Laurai Rogulei (2279), kura turnīrā kopējā vērtējumā sasniedza piekto vietu. Ventspilī savas pirmās valsts mēroga medaļas ātrajā šaha izcīnīja Nellija Maklakova (sudrabs) un Marta Kāne (bronza).

Izmantotie resursi:
https://www.sahafederacija.lv/rakst...

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-07-31 20:46, pirms gada
Meklējat puisi!
Es esmu Masha, es esmu 21, jautrs, slaids un nav pieticīgs vispār))
Foto un tālruņa numurs anketā >>> sisisa.tk