Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:271, Did:0, useCase: 0

Golubeva un Sadovska Rīgā vienojas par neizšķirtu otrajā titulcīņas spēlē

Ints Megnis
Ints Megnis

Golubeva un Sadovska Rīgā vienojas par neizšķirtu otrajā titulcīņas spēlē
Zoja Golubeva un Natālija Sadovska otrās kārtas cīņā. Organizatoru foto

Latvijas dambretes veterāne Zoja Golubeva un viņas daudz jaunākā poļu oponente Natālija Sadovska trešdien Rīgā vienojās par neizšķirtu otrajā cīņā par pasaules čempiones titulu dāmām.

Šoreiz ar baltajiem kauliņiem spēlēja poliete, piedāvājot Golubevai neizšķirtu pēc 48. gājiena, ko Latvijas sportiste arī pieņēma.

Līdz ar to summā rezultāts kļuvis 3-1, jo otrdien pirmajā kārtā Golubeva ar baltajiem kauliņiem satrieca pretinieci. Ceturtdien gaidāma trešā kārta, bet piektdien būs pirmā no divām brīvdienām.

Titulcīņa ilgs 9. kārtās. Ja nebūs vajadzīgs taibreiks, tā noslēgsies 30. novembrī. Spēle katru dienu viesnīcā "Kempinski" sāksies plkst. 11:00. Ja pamata mačs noslēgsies neizšķirti, pēc tam 16:00 gaidāma ātrā dambrete, bet 19:00 nepieciešamības gadījumā sāksies arī ātrspēle. Pasaules čempiones titulcīņā paredzēts iespaidīgs balvu fonds, uzvarētājai tiekot pie 10 000 eiro, bet zaudētājai nopelnot 7000 eiro.

Latvijas Dambretes federācijai šobrīd ir iespaidīgi plāni, jo 2019. gadā Latvijā gaidāms Pasaules kausa pieczvaigžņu etaps, kas ir otrs augstākais līmenis, kā arī Eiropas čempionāts jauniešiem vecumā līdz 18 gadiem un pasaules čempionāts ātrspēlē.

Šobrīd pasaules rangā Sadovska ieņem otro vietu, kamēr Golubeva ir trešā. Golubeva pērn Tallinā jau sešpadsmito reizi karjerā kļuva par pasaules čempioni, kamēr Sadovska 2016. gadā uzvarēja pasaules čempiones titulmačā.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja