Vai JFK "Gālene" nolēmuši mest mieru futbolam?

Vai JFK "Gālene" nolēmuši mest mieru futbolam?

Potenciālais novusa Meistarklases turnīra galds

JFK "Gālene" futbolisti izvēlējušies futbolu atstāt 2.plāna lomā - tieši šāda neoficiāla informācija nonākusi žurnālistu redzeslokā. Vai tiešām Latvijas futbols zaudēs vienu no pēdējo gadu talantīgākajiem futbola klubiem!?

Pēcpusdienā Ventspils apkaimi pāršalca šokējoša ziņa - Jauniešu futbola klubs "Gālene" nolēmuši malā nolikt savu līdzšinējo prioritāti jeb futbola spēli un pievērsties kādai citai, visnotaļ intelektuālai nodarbei. Kāds žurnālists (nevēlējās atklāt savu vārdu un pārstāvēto laikrakstu) šodienas pēcpusdienā veikalā Sportland nejauši dzirdējis sarunu starp kādu no "Gālenes" dalībniekiem un veikala pārdevēju. Futbolists vēlējies iegādāties t.s. "borskābi", kuru, kā zināms, izmanto novusa galda slidināšanai. Žurnālists nekavējoties paziņojis jaunumus citiem amata brāļiem un kopīgi nolēmuši, ka pirms raksta publicēšanas vajadzētu noskaidrot nianses - tā kopīgi devušies pie JFK "Gālenes" menedžera.

Sarunā menedžeris paskaidrojis, ka futbola zālienu netaisās pamest neviens no futbolistiem. Pēc šokējošā apgalvojuma menedžeris gan manāmi iekarsis un mēģinājis izraidīt žurnālistus no ofisa, taču tiem izdevies nomierināt sarunu biedru.
"Gālenes puiši sevi attīsta vispusēji - tieši tādēļ gatavošanās cikla sākumā izvēlējušies piedalīties savstarpējā Meistarklases novusa turnīrā '', stāsta kluba menedžeris. "Kā zināms novuss ir intelektuāla jeb prāta spēle, kurā ir nemitīgi jādomā. Nosauciet kaut vienu izcilu futbolistu, kurš laukumā nedomā?'', ar retorisku jautājumu turpina menedžeris.

Ar šo jautājumu arī beidzās saruna, jo kluba menedžeris palūdzis žurnālistiem atstāt telpas un aizcirtis tiem acu priekšā durvis.

Tātad Latvijas turnīros joprojām piedalīsies ar potenciālu bagātākais JFK "Gālene"!

     [+] [-]

, 2012-06-08 05:04, pirms 6 gadiem
borskābi jau sen nepārdod veikalos. Futbols būs notrulinājis smadzeni džekiem.

Tev jābūt autorizētam,