Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:271, Did:0, useCase: 0

Eiropas labākie bridža meistari tiksies Rīgā, tiešraide Sportacentrs.com

No 9. novembra līdz 11. novembrim Rīgā, viesnīcā “Monika Centrum hotel”, notiks 16. Eiropas Čempionu kauss bridžā.

Turnīru organizē Eiropas Bridža līga, sadarbojoties ar Latvijas bridža federāciju. Sacensību patrons ir Eiropas Olimpiskā komiteja.

Turnīrā piedalās divpadsmit komandas: desmit Eiropas labāko valstu čempioni, iepriekšējā turnīra uzvarētājs un organizatoru valsts komanda. Latviju pārstāv valsts čempioni komanda Rigainvites.lv (M.Lorencs, M.Romanovska, I.Rubenis, J.Neimanis, K.Rubins un A.Gromovs).

Šāda veida turnīrs Latvijā norisinās pirmo reizi, šīs sacensības ir vienas no prestižākajām Eiropā un pasākums kā tāds ir nozīmīgs gan Latvijai, gan arī Rīgas pilsētai. Paredzams, ka Rīgu apmeklēs ap simts dalībnieku un viesu, tai skaitā Eiropas Bridža līgas valde ar Eiropas Bridža līgas prezidentu Īvu Aubrī (Yves Aubry).

Turnīra visi mači tiks translēti lielākajā bridža on-line programmā Bridge Base Online, sacensību fināls tiks pārraidīts Sportacentrs TV. Papildus informācija par sacensībām un oficiālie rezultāti: eccriga2017.com un

Informāciju sagatavoja:
Kārlis Rubins

Tev jābūt autorizētam,