Laviņš: Rezultāts pret LEV būs atkarīgs no mums
Jau ziņojām, ka Rīgas "Dinamo" 20. decembrī atsāks Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulāro čempionātu, pēc astoņu dienu pauzes tiekoties ar Popradas "Lev" vienību. "Dinamo" aizsargs ar otro numuru - Rodrigo Laviņš, kurš savainojuma dēļ nedevās uz Popradu kopā ar komandu, Sarauj.com pastāstīja, kā guvis savainojumu un kas gaidāms no šodienas, 20. decembra, spēles pret vietējo "Lev".
Atgādināsim, ka 11. decembra spēlē pret Čehovas "Vitjaz" (2:0), kas bija pēdējā pirms pārtraukuma, Laviņš kautiņā ar čehovieti Fedosejevu guva kreisās rokas īkšķa savainojumu.
"Roka šobrīd it kā nesāp, tā kā viss ir kārtībā, lai gan atveseļošanās laiks būs diezgan garš - sešas nedēļas. Un šajā periodā rokai nedrīkst būt slodze. Diezgan ilgi, bet, kā jau minēju, ir labi. Īkšķis bija izmežģīts, nekas nebija salauzts, bet, ja īkšķi izmežģa, cik sapratu, tad tam ir jāsadzīst," tā Laviņš par savainojumu.
"Es, protams, īsti nezinu, bet, manuprāt, šo traumu guvu sitienā. To brīdi jau pat nejutu. To, ka man nebija kaut kas kārtībā, jau sapratu uz ledus, tāpēc es pa taisno aizgāju uz ģērbtuvēm, jo man vajadzēja doties uz noraidīto soliņa. Ģērbtuvē es ieraudzīju, ka man īkšķis nav vietā," Rodžers rekonstruē situāciju.
Šodien Rīgas "Dinamo" aizvadīs spēli Popradā pret "Lev": "Jāsāk ar to, ka ilgi nav spēlēts. Vai tas ir slikti? Kā, kuru reizi. Bet arī pretinieki ilgi nav spēlējuši, tāpēc tas ir vienlīdzīgi. Protams, ja spēle nevedīsies, tad mēs varam zaudēt, bet principā, ja mēs spēlēsim savu hokeju, tad uzvarēsim. Domaju, ka šīs dienas rezultāts ir vairāk atkarīgs no mums, nekā no viņiem. Zinu, ka esam stiprāka komanda. Ja viss būs kārtībā, tad uzvarēsim, taču, spēlei "neaizejot", varam arī zaudēt."
Rodžers arī sīkāk analizēja popradiešu spēles stilu: ""Lev" komanda spēlē spēka spēli. Mača gaitu ietekmē arī tas, ka viņiem ir mazais laukums un jāatzīmē, ka viņi ir gabarītos liela komanda. Bet Popradā spēlēt ir interesanti, tur ir mazāks laukums, interesantāks hokejs. Ja pajautātu puišiem ("Dinamo" hokejistiem - M.C.), visi atbildētu, ka viņiem patīk cīnīties uz Popradas ledus un spēlēt ir interesantāk."
Jau ziņojām, ka izbraukumā uz Popradu un pēc divām dienām - 22. decembrī pret Minskas "Dinamo", devušies 26 hokejisti.
"Nu izbraukumos parasti brauc visi veselie, šodien laukumā gaidāms varētu būt Reķis, vismaz man viņš teica, ka šodien spēlēs. Tāpat šodien, iespējams, Jakovļevs no HK "Rīga" tiks laukumā."
Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?

Skrien Latvija







[+] [-]
+5 [+] [-]