Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

WSOP 2015 spēlētājs tiek attaisnots par krāpšanos un saņem $54'545

Kā vēsta preses relīze, kas publicēta WSOP.com forumā, tad noslēgumam tuvojas izmeklēšana par krāpšanās gadījumu, kas notika WSOP 2015 sērijas ietvaros.

Paziņojumā ir rakstīts: "Mēs esam veikuši izmeklēšanu kopā ar Nevadas Azartspēļu Uzraudzības padomi un esam gatavi paziņot par saviem izmeklēšanas rezultātiem. Mēs vēlamies paziņot, ka lieta ir izmeklēta un izbeigta pret spēlētāju, kas piedalījās WSOP 2015 turnīrā Nr. 10 un kurā viņš ieguva 5. vietu saņems naudas balvas izmaksu."

Atgādināsim, ka runa ir par starpgadījumu, kurā ir iesaistīts spēlētājs Valeriu Coca un viņa izcīnīto 5. vietu $10'000 Heads-up Championship turnīrā. Vairāki spēlētāji uzskatīja, ka Valeriu ir krāpies par ko uzrakstīja iesniegumu WSOP sērijas organizatoriem, kas savukārt, nekavējoties lietu nodeva izmeklēšanai Neavadas Azartspēļu Uzraudzības padomei un spēlētājam tika liegta saņemt naudas balvas izmaksu.

$10'000 Heads-up Championship turnīrs noslēdzās 4. jūnijā un par tā uzvarētāju kluva Keits Lēra, kas arī bija tas spēlētājs, kurš no turnīra izslēdza Valeriu Coca.

Pēc WSOP turnīru organizatoru paziņojuma publicēšanas ar Valeriu sazinājās Pokernews žurnālists, kas vēlējās noskaidrot spēlētāja viedokli par izmeklēšanas rezultātiem.

"Tas bija paredzams, jo cilvēkiem vienkārši ir laba fantāzija," stāsta Valeriu. "Spēlētāji, kas man zaudēja, ir patiešām labi un spēcīgi spēlētāji, taču viņi nespēj pieņemt, ka zaudēja man, jo es biju labāks par viņiem."

Kā teikts ziņojumā, tad Coca tagad varēs saņemt neizmaksāto balvu $54'545 apmērā.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt pokeru ONLINE? Nāc un pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.

  +6 [+] [-]

, 2015-10-30 17:03, pirms 4 gadiem
Kā tad viņš "krāpās"?? Ne vārda nav minēts rakstā..

  -1 [+] [-]

, 2015-10-30 22:22, pirms 4 gadiem
Uzvarēja-tātad krāpās.

     [+] [-]

, 2015-11-25 18:14, pirms 4 gadiem
Patiešām , Čapiņkungs ! Jau 4 nedēļas riņķī , un nav atbildes uz Ronaldo_7 jautājumu . Un citiem arī interesē , kādā veidā noritēja duelis , kas vedināja uz domu par krāpšanos . Jau iepriekš Paldies !
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2015-12-10 14:05, pirms 4 gadiem
Vai tik ar Čapiņ kungu kas slikts nav noticis?!? WSOP jau kā mēnesi atpakaļ beidzies, bet te galīgs tukšums.