Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Slovākijā spēlētāju protestu dēļ atceļ pokera turnīru

Pagājušo nedēļu Slovākijas kazino tika atcelts turnīra fināla galds, pēc tam, kad spēlētāji atteicās turpināt spēlēt.Spēlētāju protests un atteikšanās turpināt spēlēt fināla galdu galvenais iemesls bija organizatoru paziņojums par garantētā balvu fonda €100,000 neizmaksāšanu pilnā apmērā. Turnīra 3. dienā, kad tika izziņoti balvu izmaksas summas, atklājās ka turnīra organizatori samazinājuši balvu fonda lielumu par €13,334.

Daudzi spēlētāji izmantoja re-entry iespēju €300 turnīra 1b dienā, jo turnīra kopējais balvu fonds solīja pamatīgu pārmaksu, kas bija saistīts ar nepietiekamu turnīra apmeklētāju skaitu.

Turnīra organizatori pirms turnīra reklamēja, ka garantētais turnīra balvu fonds ir €100,000, tagad apgalvo, ka bija domājuši kā garantētais naudas fonds, no kura vēl tiek atskaitīta nauda par dīleriem, galdu izmantošanu un kopvērtējuma balvu izmaksām.

Kaut arī turnīra organizatori visu vainu noveļ uz drukas kļūdu reklāmas materiālos, tomēr visticamākais apstāklis ir salīdzinoši mazais spēlētāju skaits un iemaksu apjoms, kas neļāva iegūt turnīra organizatoru apsolīto garantēto balvu fonda apjomu.

Iespējams šis incidents būtu pagājis bez starpgadījumiem, ja tajā būtu piedalījušies tikai vietējie spēlētāji no Slovākijas, tomēr tajā piedalījās arī vairāki pokera profesionāļi, kas bija neapmierināti ar radušos situāciju par ko arī nekavējoties informēja pārējos.

Tomēr protests un spēlētāju neapmierinātība nedeva vēlamo rezultātu, un turnīra organizatori atcēla turnīru izmaksājot kopējo balvu fondu €86,666 apmērā atlikušajiem spēlētājiem pēc ICM.

Līdzīgi gadījumi, kad turnīru organizatori nespēj pildīt solīto ir notikuši gan ASV, gan Čehijā, gan arī Kiprā, tomēr līdz šim neviens no šiem gadījumiem nav iekļuvis pasaules mediju uzmanības lokā.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt pokeru ONLINE? Pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.