Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Sākas Super High Roller Cash Game + Tiešraide

Aria kazino un Pokera Central, kas organizē "Super High Roller Series" paziņojuši par naudas galda spēlēm, kurās tiek aicināti pokera profesionāli un kurās var piedalīties ar minimālo iemaksu $250'000 apmērā. Spēle pie šo augsto likmju galdiem tiks translētas tiešraidē Interneta vietnē - Twitch.

Ņemot vērā faktu, ka pokera spēlētājiem nav noteikta maksimālā summa, ar kuru viņi var piedalīties šajā naudas spēlē, tiek sagaidīts ka vairāki pokera profesionāli to varētu izmantot un pie galda varētu norisināties aizraujošas un interesantas pokera izspēles gluži kā savulaik tas bija pie "High Stakes Poker" galdiem.

Augsto likmju spēles būs pieejamas no 29. jūnija līdz 1. jūlijam un ikviens pokera entuziasts var vērot tās Poker Central Twitch kanālā. Visas izspēles būs redzamas tiešraidē ar 30 minūšu laika nobīdi.

Vakardien norisinājās "Super High Roller Cash Game" pirmā diena un pie galda bija tādi spēlētāji kā Fils Aivijs, Antonio Esfandiari, Doils Bransons.

Ja arī tu vēlies vērot tiešraidi, kas sāksies pl. 14.00, nāc un skaties Twitch kanālā.

Ja gadījumā vakardien neredzēji 1. dienu, tad tev ir iespēja to noskatīties šeit.

Super High Roller Series Cash table - 1. diena

Redaktora piezīme: Kur Latvijā var spēlēt online pokeru? Atbilde ir vienkārša - Latvijā vienīgajā licencētājā online pokera istabā - Olybet Pokers.

     [+] [-]

, 2015-06-30 14:11, pirms 4 gadiem
Olybet var pienest dvieli Pokerstāram