Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Konkurss: Vēlies doties uz Bahamu salām par brīvu?

Vai jums patīk piedalīties testos? Vai vēlies pārbaudīt savas zināšanas... un par to visu iegūt vēl balvas?

VAI VĒLIES IEGŪT $16'000 VĒRTU CEĻOJUMU? JĀ!
VAI VĒLIES IEGŪT TO PAR BRĪVU? JĀ!
KAD TU VĒLIES TO IEGŪT? TAGAD!

Priecājamies dzirdēt.

----- PCA 10 tests! Atbildi uz 10 jautājumiem pēc iespējas ātrāk! -----

Pēdējos mēnešus Pokerstars aktivizējies pie sava sociālā tēla, veltot daudz uzmanības sociālajiem tīkliem – Facebook un Twitter, un popularizējot savus sociālos kontus, piedāvā daudzas akcijas, konkursus un bonusus. Tagad jaunākā akcija ir Facebook tests par Pokerstars Caribbean Adventure turnīru sēriju, kurā galvenā balva ir $16'000 vērts ceļojums uz Bahamu salām jau janvārī. Viss, kas tev jādara ir pēc iespējas ātrāk jāatbild uz 10 jautājumiem par PCA. Testu varat likt līdz 5. decembrim un ja būsi ticis starp 100 ātrākajiem atbildes sniedzējiem, iespējams tieši tu iegūsi šo $16'000 vērto ceļojumu un varēsi piedalīties PCA $10'300 ME turnīrā.

Vai esi gatavs?

----- PCA 10 tests! Atbildi uz 10 jautājumiem pēc iespējas ātrāk! -----

PCA turnīru sērija
Pokerstars Caribbean Adventure turnīru sērija notiek katra gada pirmajā mēnesī – janvārī, kas ir kā starts visiem pokera spēlētājiem, piedāvājot dalību daudzos pokera turnīros, kas gaidāmi visa gada garumā. Desmit dienas Bahamu salās, kas pavadītas gan lieliski atpūšoties, gan arī piedaloties lieliskos pokera pasākumos ir viena no lietām, ko garām negrib palaist neviens sevi cienošs pokera spēlētājs. Nu ko, nav ko vilkt gumiju un ir laiks doties un pārbaudīt savas zināšanas par PCA, un, iespējams, ka starp mums ir nākamais Džons Dibella, kas uzvarēja PCA Galveno turnīru un balvā saņēma $1,775,000. Un ja tev ir lieki $100'000 tad vienmēr vari braukt un piedalīties Super High Roller turnīrā, kurā starpcitu, pagājušogadu uzvarēja Viktors 'isildur1' Bloms balvā saņemot $1'250'000. Ja vēlies uzzināt vairāk par PCA – apmeklē PCA officiālo mājas lapu.

----- PCA 10 tests! Atbildi uz 10 jautājumiem pēc iespējas ātrāk! -----

Fakti:
1) Šī akcija norisināsies līdz 5. decembrim (pusnaktij pēc ET laika joslas);
2) Jo ātrāk spēsi atbildēt, sniedzot pareizās atbildes, jo augstāku rezultātu sasniegsi;
3) Visi jautājumi ir par PCA turnīru sēriju un tās vēsturi;
4) Katrs no mums var piedalīties tikai vienu reizi. Par vairākkārtēju piedalīšanos dalībnieks no akcijas var tikt diskvalificēts. Lai piedalītos akcijā jums ir jābūt Pokerstars spēlētāja kontam.
5) Tests ir pieejams sekojošās valodās – Angliski, Spāniski, Franciski, Krieviski, Dāniski, Holandiski un Itāliski.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2012-11-29 13:37, pirms 7 gadiem
469 jau stundu mekleju nevar šos atrast...
varbūt kāds var pateikt?