Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Misijas nedēļa: Izpildi uzdevumu un iegūsti daļu no $225'000

Novembrī PokerStars Mission All-in Shootout turnīru naudas balvās piešķirs $225 000. Lai nopelnītu bezmaksas All-in Shootout biļetes un mēģinātu vinnēt, pārbaudiet savu personīgo uzdevumu nedēļas logu PokerStars programmā. Tur Jūs atradīsiet trīs uzdevumus - spēlēšanas, vinnēšanas un bonusa - kurus Jūs varēsiet izpildīt no 28. oktobra līdz 5. novembrim.

Tiklīdz Jūs būsiet uzdevumu izpildījis, Jūs saņemsiet bezmaksas All-in Shootout biļeti. Lai mēģinātu vinnēt, Jums pat nebūs jābūt klāt All-in Shootout turnīrā. Visi katrā turnīrā reģistrējušies spēlētāji katrā izspēlē ies "all-in", līdz kamēr tiks noskaidrots uzvarētājs!

Kā piedalīties uzdevumu nedēļā?

Uzdevumu nedēļā var piedalīties visu līmeņu spēlētāji. Lai to izdarītu, sekojiet šiem norādījumiem:

1. PokerStars programmā vai mobilajā aplikācijā atveriet savu uzdevumu nedēļas logu.
2. Nospiediet blakus uzdevumam redzamo pogu "Sākt", lai varētu noteikt Jūsu uzdevuma izpildes progresu. No 28. oktobra līdz 5. novembra pulksten 23:59 ET būs pieejami trīs uzdevumi - spēlēšanas, vinnēšanas un bonusa - turklāt Jūs varat uzsākt un pildīt visus trīs uzdevumus vienlaicīgi.
3. Savu All-in Shootout biļeti Jūs saņemsiet divu stundu laikā pēc uzdevuma pabeigšanas.
4. Izmantojiet savu biļeti, lai reģistrētos vienā no diviem attiecīgajiem All-in Shootout turnīriem, kas notiks 6. novembrī.

Izvēlieties uzdevumus
Uzdevumu nedēļas laikā varēs izpildīt trīs uzdevumus, un par katru no tiem tiks piešķirta biļete uz īpašiem All-in Shootout turnīriem 6. novembrī. Atcerieties, ka Jums ir jāpiesakās katram uzdevumam, nospiežot pogu "Sākt", PIRMS tā izpildīšanas, lai varētu noteikt Jūsu uzdevuma izpildes progresu un piešķirt balvu. Zemāk Jūs atradīsiet vairāk informācijas par katru uzdevumu.

1. Spēlēšanas uzdevums
Spēlēšanas uzdevumu varēs uzsākt un izpildīt no 28. oktobra līdz 5. novembra pulksten 23:59 ET. Jūs drīkstat izvēlēties tikai VIENU spēlēšanas uzdevumu, un pēc izvēles izdarīšanas Jūs vairs nevarēsiet pieteikties citiem uzdevumiem.

2. Vinnēšanas uzdevums
Vinnēšanas uzdevumu varēs uzsākt un izpildīt no 28. oktobra līdz 5. novembra pulksten 23:59 ET. Tiklīdz Jūs būsiet izvēlējies VIENU vinnēšanas uzdevumu, Jūs vairs nedrīkstēsiet pieteikties citiem.

Lūdzu, ievērojiet: uzdevumos tiks ņemts vērā laiks, kad Jūs turnīru pabeigsiet, nevis turnīra sākuma laiks. Lūdzu, nesāciet spēlēt turnīrā neilgi pirms uzdevuma noteiktā beigu laika (5. novembrī pulksten 23:59 ET).

3. Bonusa uzdevums

Šo uzdevumu varēs uzsākt un izpildīt no 28. oktobra līdz 5. novembra pulksten 23:59 ET.

Lūdzu, ņemiet vērā: katram uzdevumam Jums ir jāpiesakās, nospiežot pogu "Sākt", PIRMS tā izpildīšanas, lai varētu noteikt Jūsu uzdevuma izpildes progresu un piešķirt balvu. Katra All-in Shootout turnīra maksimālais dalībnieku skaits ir 60 000, un vietas tiks piešķirtas rindas kārtībā. All-in Shootout biļetes parasti Jūsu kontā tiks ieskaitītas divu stundu laikā pēc uzdevuma izpildīšanas, bet tam var būt nepieciešams arī ilgāks laiks, tāpēc, lūdzu, esiet pacietīgs. Biļetes varēs izmantot reģistrācijai tikai vienā no diviem attiecīgajiem All-in Shootout turnīriem, un neizmantotās biļetes tiks zaudētas. All-in Shootout turnīros nebūs pieejama vēlā reģistrācija.

Kā atrast savu personīgo uzdevumu nedēļas logu?
Lai uzsāktu uzdevumu, atveriet savu personīgo PokerStars programmas uzdevumu nedēļas logu. Visātrākais veids, kā to izdarīt, ir nospiežot zemāk redzamo pogu. Vai arī izpildiet zemāk redzamos norādījumus.

PokerStars 6 lietotāji: ieejiet PokerStars programmā un augšējā joslā izvēlieties "Uzdevumu nedēļa".
PokerStars 7 lietotāji: ieejiet PokerStars 7 programmā un labās puses izvēlnē izvēlieties sadaļu "Uzdevumu nedēļa". Vairāk par PokerStars 7 Jūs varat uzzināt šeit.
iOS ierīču lietotāji: ieejiet PokerStars aplikācijā un nospiediet ekrāna apakšā redzamo pogu "Vairāk"; pēc tam izvēlieties "Uzdevumu nedēļa".
Android™ ierīču lietotāji: ieejiet PokerStars aplikācijā un atveriet savas Android™ ierīces paplašināto izvēlni; pēc tam izvēlieties "Uzdevumu nedēļa".

Lai uzzinātu vairāk, raksiet uz support@pokerstars.eu, ja Jums ir jautājumi par spēlēšanu uzdevumu nedēļā.