Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Anete Obrestade sniedz interviju Sky Poker kanālam

Pirms vairākiem gadiem daudzi no mums noteikti atceras jauno norvēģu brīnummeiteni Aneti "Annete_15" Obrestadi, kas uzvarēja WSOP 2007 Eiropa Galveno turnīru un saņēma galveno balvu £1'000'000 apmērā.

Tāpat Obrestade papildus popularitāti ieguva ar savu video, kurā redzams kā viņa uzvar Sit'n'Go $4 NL Hold'em 180 cilvēku turnīru, ne reizi tā arī nepaskatoties uz savām kārtīm.

Anete Obrestade interneta pokera spēlētāju vidū ir pazīstama ar lietotājvārdu "Annete_15". Tāpat par Aneti ir zināms, ka viņa nekad nav veikusi iemaksu kādā no online pokera istabām un savu pirmo online naudu viņa ieguva uzvarot bezmaksas pokera turnīru (freeroll).

Pēdējos gadus Anete nav bijusi sociāli aktīva līdz ar to nekas daudz nav zināms par viņas aktivitātēm un nodarbošanos. Kā intervijā atklāj Anete, tad patlaban viņa dzīvo Lasvegasā un galvenais ienākuma avots ir no pokera spēlēšanas.

Sky Poker žurnālists ar Obrestadi tikās WSOP 2015 Galvenā turnīra pārtraukumā. Piedāvājam noskatīties interviju:

Redaktora piezīme: Kur Internetā var spēlēt pokeru droši un kopā ar citiem Latvijas spēlētājiem? Latvijā vienīgajā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers.