Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Fils Aivijs ieradies uz WSOP 2015 sēriju

Kopš WSOP 2015 sākuma aizvadītas jau 33 dienas. Vakardien sākās viens no dārgākajiem WSOP 2015 sērijas turnīriem $111'111 High Roller for One Drop. Kļuvis zināms, ka starp spēlētājiem uz šo turnīru ir pievienojies arī viens no pasaules labākajiem spēlētājiem Fils Aivijs.

Kaut gan oficiālu apstiprinājumu Fils Aivijs tam nav devis, daudzi runā, ka Aivijs visu šo laiku atradies Makao, kur spēlējis augsto likmju pokeru, kā arī pirms ierašanās uz WSOP 2015 turnīru sēriju bija devies nelielā ceļojumā pa Eiropu. Aivijs tomēr ir paziņojis, ka viņu vairāk interesē spēles pie naudas galdiem nekā uzvarētāju aproču iegūšana.

"Es vēlos iegūt jaunas uzvarētāju aproces", žurnālistiem savu viedokli pauž Aivijs. "Bet, jāsaprot, ka arī citviet pasaulē notiek svarīgas spēles un pienākums liek atrasties tur, kur tev jābūt."

Kā stāsta pats spēlētājs, tad Las Vegasā viņš atrodas kopš sestdienas un šeit plāno piedalīties pāris WSOP 2015 sērijas turnīros, tomēr ņemot vērā, ka viņš nav noslēdzis nevienas derības par aprocēm, viņam nav motivācijas censties un pierādīt kādam, iegūstot jaunas aproces. Tomēr ja kāds vēlēsies ar viņu saderēt, tad gan viņš cīnīsies un centīsies iegūt kādu aproci.

"Es plānoju piedalīties šajā turnīrā (red. piez. - $111'111 High Roller for One Drop). Pēc tam es plānoju spēlēt pie naudas galdiem," min Aivijs. "Lai piedalītos $1'000 un $1'500 man ir jābūt kādai īpašai motivācijai, un ja tāda uzradīsies es piedalīšos arī citos turnīros."

Fils Aivijs, kuram ir 10 WSOP uzvarētāju aproces, apzinās, ka viņš ir reālākais spēlētājs, kas varētu panākt un apdzīt Filu Helmutu un viņa 14 aproces, tomēr viņš min, ka kaut gan tas viņam ir svarīgi, tomēr tā nav viņa prioritāte numur 1 vismaz ne šajās dienās.

"Protams, ka es priecātos ja man izdotos apsteigt Helmutu, ja man laiks atļaus es piedalīšos arī citos turnīros", stāsta Aivijs. "Tomēr ja, piemēram, Aria vai Bellagio kazino norisināsies augsto likmju pokers, tad es atteikšos no dalības turnīros ar mazu dalības maksu. Es tā esmu darījis vienmēr, ja man ir motivācija un esmu ar kādu saderējis tad es piedalos šajos turnīros, jo tad man ir svarīgi iegūt aproci, jo tikai tā es varu uzvarēt derībās."

Tāpat Aivijs ir apstprinājis, ka piedalīsies Super High Roller Bowl turnīrā, kurā dalības maksa ir $500'000. Pēc Aivija parādīšanās WSOP norima baumas par to, ka Aivijs ir pametis pokeru.

Redaktora piezīme: Plaša turnīru un naudas galdu izvēle Latvijā vienīgajā licencētajā online pokera istabā - Olybet Pokers. Pievienojies un spēlē pokeru kopā ar labākajiem!