Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Dženifera Harmena: Es esmu laba māte un pokera spēlētāja

Dženifera Harmena ir viena no visu laiku labākajām daiļā dzimuma pokera spēlētājām, kas audzina bērnus, nodarbojas ar labdarību un pēdējos 10-15 gadus Lasvegasas kazino spēlē pokeru pie augsto likmju galdiem. Viņas kontā ir 2 WSOP aproces un viņa bija viena no "Full Tilt Poker profesionāļu komandas" dibinātājām. Pirms 4 gadiem viņa tika izvirzīta Pokera Slavas zālei.

Pagājušo nedēļu žurnāliste no interneta portāla Cardschat.com sarunājās ar Dženiferu, kurā uzdeva jautājumus par viņas ģimeni un pokera spēlēšanu. Kā piemēram, kad žurnāliste pajautāja, kam Dženifera dod lielāku priekšroku - turnīriem vai naudas galdiem, viņa stāsta, ka kaut gan viņai ļoti patīk turnīri, tomēr ņemot vērā faktu, ka viņai ir divi 8 gadus jauni dvīņi turnīru spēlēšana ir samērā apgrūtinoša un viņa priekšroku dod spēlēšanai pie augsto likmju naudas galdiem. "Bieži vien, kad saņemu no Bellagio vai Aria īsziņu, ka drīz sāksies vai ir jau sākušās spēles pie naudas galdiem, es skatos futbolu vai esmu devusies pie zobārsta vai arī vedu bērnus mājās no skolas." par savu ikdienas ritmu stāsta Dženifera.

Savā intervijā Harmena stāsta par savu līdzdalību labdarībā, kā piemēram, stāstot par Dženiferas Harmenas Slavenību pokera turnīru viņa min, ka pēdējo 8 gadu laikā savākts vairāk kā $1 miljons. Runājot par jaunajiem un vecajiem spēlētājiem, tad Dženifera saka: "Es domāju, ka jaunie spēlētāji ir ļoti labi un ar viņiem spēlējot jābūt ļoti uzmanīgiem, tomēr arī vecie spēlētāji spēj rādīt labu spēli."

Pilnu Dženiferas Harmenas interviju, LASIET ŠEIT.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt pokeru kopā ar citiem Latvijas spēlētājiem? Pievienojies vienīgajai Latvijā licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.