Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pokera profesionāļi organizē labdarības pokera turnīru

Pasaules labākie turnīru spēlētāji Vanessa Selbsta un Daniels Negreanu pirms pāris dienām paziņoja par jauna labdarības turnīra organizēšanu, kura uzvarētājs saņems balvā apmaksātu ceļojumu uz Bahamu salām un dalību PCA 2016 turnīru sērijā, par kopējo summu $15'000 apmērā. Šī gada 29. septembrī Ņujorkā notiks īpašs pokera turnīrs, kura mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību problēmām, par kurām lielākā daļa cilvēku ikdienas steigā nemaz neaizdomājas.

Runa iet par to sabiedrības daļu - bezpajumtnieki un cilvēki bez konkrētas dzīvesvietas, kurai klājas visgrūtāk un kas ir atstumta no pārējās sabiedrības daļas un kuriem vajadziga palīdzība, lai viņi varētu atgriezties sabiedrībā un būt pilnvērtīgi tās locekļi.

Labdarības organizācija "Urban Justice Center" sniedz palīdzību šai sabiedrības daļai un lai pievērstu uzmanību problēmas nozīmīgumam viņi talkā ir aicinājusi abus pokera profesionāļus.

"Es esmu piedalījusies daudzos labdarības pokera pasākumos un man tie vienmēr ir patikuši un es ļoti priecājos, ka beidzot pati varu piedalīties pasākuma un turnīra organizēšanā. Es pazīstu cilvēkus no Urban Justice Center organizācijas un zinu, cik viņi ir lieliski un ka viņu darbs ir nenovērtējāms." stāsta Vanessa Selbsta. "Pasākumā būs pieejams gan uzkodas, gan dzērieni un tajā piedalīsies pokera profesionāļi un, protams, sponsoru sarūpētās balvas, ko varēs iegūt uzvarētāji. Tas viss padarīs šo pasākumu par neaizmirstamu un es patiesi ceru, ka tas pievērsīs sabiedrības uzmanību."

Labdarības pokera turnīra uzvarētājs saņems pilnībā apmaksātu ceļojumu uz Bahamu salām, tai skaitā arī apmaksātu viesnīcu un dalību PCA Galvenajā turnīrā, kurā dalības maksa ir $10'000. Kopējās balvas izmaksas ir $15'000.

“Pēdējo gadu laikā pokers ir kļuvis par ļoti populāru veidu, kā piesaistīt finansējumu dažādiem labdarības mērķiem un popularizēt kādu no labdarības projektiem," stāsta Negreanu. "Es esmu patiesi laimīgs un pagodināts, ka varu palīdzēt Vanesai un atbalstīt viņas ideju un palīdzēt labdarībai."

Vairāk par "Urban Justice Center" organizāciju un plānoto pasākumu varat uzzināt organizācijas mājas lapā.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt pokeru? Nāc un pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers!

     [+] [-]

, 2015-08-29 15:46, pirms 4 gadiem
Redaktora piezīme: Olybet pokers ir tīrais sūds!!!!!

     [+] [-]

, 2015-09-03 15:56, pirms 4 gadiem
Eu Čapiņ! Runa ir, nevis iet! Jau kurais raksts ar šitik primitīvu kļūdu.