Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Testa "Vai Tu esi pokera eksperts?" rezultāti un statistika

Pagājušo nedēļu Olybet sadarbībā ar JautrieTesti.lv aicināja visus Sportacentrs lasītājus aizpildīt testu un noskaidrot cik liels pokera eksperts Tu es? Tests sastāvēja gan no teroijas jautājumiem, gan arī āķīgiem jautājumiem par spēlētāju sasniegumiem.

Kopumā testu izpildīja vairāk kā 185 lietotāji, no kuriem vien 8% spēja pilnībā pareizi atbildēt uz visiem jautājumiem, savukārt gandrīz pareizi uz jautājumiem spēja atbildēt 38% respondenti, kuri bija kļūdījušies uz 1 vai 2 jautājumiem.

Kā solījām, tad Olybet kādam no jums ir sagādājis pārsteigumu un ja biji aizpildījis testu, tad tu automātiski kvalificējies pārsteiguma balvas izlozei. Esam noskaidrojuši laimīgo uzvarētāju un Olybet pārsteiguma balvu saņem... Edgars Kupčs. Apsveicam uzvarētāju un mēs ar tevi sazināsimies, lai vienotos par to, kā varēsi saņemt balvu!

Ja gadījumā neesi aizpildījis testu "Vai Tu esi pokera eksperts?" tad to vari izdarīt JautrieTesti.lv mājas lapā. Nāc un noskaidro savu pokera zināšanu līmeni!

Redaktora piezīme: Vai vēlies spēlēt online pokeru kopā ar Latvijas spēlētājiem? Nāc un pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.

     [+] [-]

, 2015-08-26 20:17, pirms 4 gadiem
Redaktora piezīme: Olybet pokers ir tīrais sūds!!!!!