Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Sākusies 2015. gada kandidātu pieteikšana Pokera Slavas zālei

WSOP organizatori paziņojuši par kandidātu saraksta veidošanu, kur ikviens aicināts iesniegt savu kandidātu - sevi vai kādu citu spēlētāju, kas būtu iekļaujams Pokera Slavas zālē 2015. gada kandidātu izlaidumā.

Pieteikumus Pokera Slavas zālei pieņem līdz 15. augustam un to var izdarīt ikviens interneta lietotājs šajā saitē.

Pēc pieteikumu saņemšanas tos visus caurskatīs Pokera Slavas zāles padome, kas lems par 10 kandidātiem, kurus tālāk nodot vērtēšanai īpašai ekspertu grupai, lai noskaidrotu tos divus spēlētājus, kuru vārdus iekļaut šī gada Pokera Slavas zāles kandidātu sarakstā. Pokera Slavas zāles kandidāu vārdi tiks paziņoti novembrī, kad norisināsies WSOP 2015 Galvenā turnīra fināla galda izspēles.

Par vienu no šī gada favorītiem uzskata Deivu "Devilfish" Ulliotu, jo tieši viņa draugi un ģimenes locekļi ir uzsākuši sociālo kampaņu, aicinot visus atbalstīt viņa iekļaušanu Pokera Slavas zāles kandidātu vidū. Atgādnāsim, ka Deivs "Devilfish" Ulliot mira pirms pāris mēnešiem un savā dzīves laikā pokerā ir nopelnījis vairāk kā $5 miljonus.

Par vēlvienu favorītu uzskata triju WSOP aproču īpašnieku, kurš arī mira šā gada sākumā, Paulu "Eskimo" Klarku.

Pagājušo gadu Pokera Slavas zālē tika iekļauti Daniels Negreanu un Džeks Maklelands.

Pokera profesionālim Filam Aivijam tikai šogad palika 40 gadu, kas nozīmē, ka viņa vārdu Pokera Slavas zāles kandidātu sarakstā varēs iesniegt vien nākamgad.

Uz doto brīdi Pokera Slavas zālē ir iekļauti 48 spēlētāji.

Vēl starp pagājušā gada kandidātiem bez Negreanu un Maklelanda bija tādi vārdi kā Kriss Bjorins, Humberto Breness, Bruno Fitoussi, Teds Forests, Dženifera Hārmena, Bobs Huks, Maiks Matusovs un Haklberijs Sīds.

Ja arī tev ir kāds kandidāts, tad iesūtīt to vari šeit.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt pokeru ar labākajiem? Nāc un spēlē Latvijā vienīgajā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja