Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pokera profesionāle realitātes šovā paliek 3. vietā

Aizvakar noslēdzās realitātes šovs "Big Brother" (ASV versija), kurā par neoficiālu līderi tika uzskatīta pokera profesionāle Vanesa Russo. Viņas iespējas uzvarēt tika vērtētas ar likmēm 4 pret 7, tomēr par šova uzvarētāju kļuva dalībnieks Stīvs Moss, kura izredzes uzvarēt tika vērtētas vien ar koeficientu 2 pret 9.

Sākoties finālam Vanesas izredzes uzvarēt mediji vērtēja aptuveni 64%, savukārt Mosam iespējas 19% un Lizas Nolana iespējas vien 11% apmērā. Tomēr, izredzes vēl nebūt nenozīmē garantētu uzvaru un Vanesai beigās nācās sadzīvot ar 3. vietu.

Runājot pokera terminoloģijā Vanesai pirms fināla sākuma uz rokām bija divi dūži un abiem pārējiem dalībniekiem bija vājākas kārtis, tomēr abiem spēlētājiem galdā tika izliktas tādas kārtis, kas uzlaboja abu spēlētāju kāršu kombināciju un ļāva uzvarēt un būt pārākiem par Vanesu. Par realitātes šova uzvarētāju kļuva Stīvs Moss, saņemot galveno balvu $500'000 apmērā, savukārt Lizs Nolans palika 2. vietā saņemot balvu $50'000 apmērā.

"Es darīju visu, lai nokļūtu šeit." stāsta Vanesa. "Man nav nožēlas par šovā pavadīto laiku un par lēmumiem, ko pieņēmu šova laikā. Dalība šajā realitātes šovā bija ļoti līdzīga pokera spēlei. Es no pirmās dienas zināju, ka varu darīt visu pēc vislabākās gribas un kontrolēt situāciju, tomēr tas man nedod 100% pārliecību, ka tieši es šajā šovā arī uzvarēšu."

Pēc rezultātu paziņošanas Vanesa intervētājam stāsta: Es noteikti neieslīgšu depresijā un es vēlos pateikties visiem par atbalstu un dalība šajā realitātes šovā man ir bijusi vienreizēja iespēja gan gūt jaunas emocijas, gan arī zināšanas, ko es noteikti izmantošu nākotnē."

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt pokeru online kopā ar citiem Latvijas spēlētājiem? Pievienojies vienīgajai Latvijā licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.