Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pēc bwin.party iegādes GVC akciju vērtība kritusies par 11%

Pirms vairāk kā divām nedēļām jau ziņojām par GVC Holdings iespējām iegūt uzņēmumu bwin.party par $1.5 miljardiem. Tomēr tas viņiem nav palīdzējis un uzņēmuma akciju vērtība ir kritusies par 11% no 130 uz 116 punktiem.

Ņemot vērā šo apstākli, gadījumā ja bwin.party tomēr pieņems GVC piedāvājumu tad ieguvums naudiskā izteiksmē būs līdzvērtīgs piedāvājumam, ko uzņēmumam piedāvāja otrs uzņēmums - 888 Holding.

Tiem kas neseko līdzi šī notikuma attīstībai, tad atgādināsim, ka jau jūlijā bwin.party akcionāri pieņēma 888 Holdings piedāvājumu pārdot uzņēmumu, tomēr pēc tam, kad GVC piedāvāja augstāku cenu, kas lika bwin.party akcionāriem atlikt sarunas ar 888 īpašniekiem, kā rezultātā vairāki 888 investori atteicās no investīciju iespējām un GVC nostiprināja savas pozīcijas, lai iegūtu savā īpašumā šo uzņēmumu.

Par izvēli sadarboties ar GVC Holding uzņēmumu bwin.party pārstāvji pamato gan ar to, ka darījuma summa bija lielāka, gan arī ar to, ka GVC piedāvājumā tika piedāvāti daudz ātrāki un optimālāki risinājumi uzņēmuma apvienošanai nekā to piedāvāja 888 Holdings.

GVC paziņojis, ka plāno sadalīt PartyGamings kazino produktus un sporta totalizatoru, savukārt 888 Holdings vēlējās apvienot visus pakalpojumus zem viena uzņēmuma menedžmenta.

Ņemot vērā apstākli, ka GVC akciju vērtība samazinājusies jaunajiem īpašniekiem šis apstāklis ir nodarījis £150 miljonus lielus zaudējumus un kā lēš nozares eksperti iespējams, ka bwin.party var atkal mainīt savas domas.

Redaktora piezīme: Vai vēlies spēlēt online pokeru? Pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.

  +1 [+] [-]

, 2015-09-24 09:03, pirms 5 gadiem
Nu dikti jau sportiska ziņa!