Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

"Super High Roller Celebrity Shootout" pokera šova uzvarētājs saņems $1'000'000

29. jūlijā NBCSN TV kanālā sāks rādīt jaunu pokera TV šovu "Super High Roller Celebrity Shootout", kura uzvarētājs saņems $1'000'000.

"Super High Roller Celebrity Shootout" šova filmēšana notika pagājušo mēnesi Aria kazino un tajā piedalījās gan pokera profesionāļi, gan arī Holivudas slavenības.

Sākotnēji tika organizēti atlases posmi, kuros pokera profesionāļi cīnījās savā starpā, lai noskaidrotu labāko. Tieši tādi paši atlases posmi bija arī starp Holivudas slavenībām.

Kad atlases posmi bija noslēgušies un atlikuši vien divi labākie - 1 pokera profesionālis un 1 Holivudas slavenība, abi spēlētāji tikās īpašā Heads-up spēlē, kurā tika spēlēts 3 kārtas, lai noskaidrotu kurš no viņiem ir labākais un kam pienākas turnīra galvenā balva $1'000'000 apmērā.

Starp spēlētājiem bija tādi vārdi kā Henks Azaria, Dons Čīdls, Breds Garets, Norms Makdonalds, Kevins Pollaks, Doils Bransons, Antonio Esfandiari, Daniels Negreanu, Fils Helmuts un Vanessa Selbsta.

Piedāvājam apskatīties nelielu ievada video par gaidāmo šovu.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt pokeru kopā ar citiem spēlētājiem no Latvijas? Nāc un pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.