Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Realitātes šovā atlikuši 3 dalībnieki, pokera profesionāle - favorīte

Pēc patreizējā skatītāju balsojuma visliekākās iespējas uzvarēt realitātes šovā "Big Brothers" (ASV versija), ir pokera profesionālei Vanesai Ruso. Uz doto brīdi realitātes šovā ir atlikuši vien 3 dalībnieki.

Atgādināsim, tad realitātes šova "Big Brothers" uzvarētājs saņems galveno balvu $500'000 apmērā, savukārt otrās vietas ieguvējs - $50'000.

Intervijā pirms realitātes šova Vanesa stāstīja, ka šova laikā izmantos savas zināšanas un prasmes, lai uzvarētu un kā redzams, tad šīs iemaņas viņai līdz šim ir lieti noderējušas.

Vanesa Ruso par realitātes šovu izteicās ļoti pozitīvi: "Es esmu liela šī šova fane jau ilgu laiku. Būdama sirdī spēļu stratēģe un teorētiķe, un ņemot vērā faktu, ka es pelnu naudu ar spēlēšanu, man vienmēr, skatoties realitātes šovu Big Brother, ir bijusi liela vēlēšanās izmēģināt savas pokera spēlētāja zināšanas un uzzināt vai manas zināšanas un prasmes, ko esmu ieguvusi pie pokera galda, es varu izmantot, lai uzvarētu arī citās spēlēs. Dalība šajā realitātes šovā būs vienreizēja iespēja pārbaudīt."

Jau šovakar realitātes šova finālu translēs CBS televīzijas kanālā un mēs uzināsim kurš no trīs atlikušajiem dalībniekiem uzvarēs.

Vanesa Ruso savā pokera spēlētājas karjerā dzīvajos turnīros ir nopelnījusi vairāk kā $3.5 miljonus. Savulaik viņa bija arī PokerStars profesionāļu komandas sastāvā, kurā spēlēja ar niku "LadyMaverick".

Redaktora piezīme: Vēlies izmēģināt savas pokera prasmes? Nāc un spēlē Latvijā vienīgajā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers.

  -1 [+] [-]

, 2015-09-23 20:10, pirms 5 gadiem
Visi turam īkšķīšus par Vanessu LadyMaverick!!!!