Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Itālijas policija vērienīgā operācijā slēdz 82 azartspēļu vietnes

Vakardien, 22. jūlijā, Itālijas policijas Anti-Mafijas departaments veica plānotu un vērienīgu operāciju ar nosaukumu "Gambling", kuras ietvaros tika aizturēta 41 persona un apcietināti naudas līdzekļi un mantas ar kopējo vērtību vairāk kā €2 miljardi.

Kopumā Itālijas policija slēgusi 82 online azarstpēļu vietnes un 11 uzņēmumu bankas kontus, kas atradušies Maltā, Austrijā, Rumānijā un Spānijā. Pēc policijas teiktā auzturētie tiek apsūdzēti tādos noziegumos kā naudas atmazgāšana, nelegālu azartspēļu organizēšana, izmantojot starptautiskas licences, kas izdotas vienā valstī, savukārt azartspēles organizējot citās valstīs, kurās tas ir aizliegts.

Pēc policijas maģistrāta teiktā tad izmeklēšanā atklāts azartspēļu tīkls, kuru vadīja mafijas kriminālā organizācija "Ndrangheta", kura nodarbojās noziedzīgi iegūtas naudas legalizēšanu, izmantojot vairāk kā 500 sporta totalizatoru pieņemšanas punktus.

Par galveno aizdomās turamo tika aizturēts 38 gadus vecais Itālijas iedzīvotājs Mario "Marioliono" Gennaro, kas ir BetUniQ dibinātājs un vadītājs, kā arī ir zināms, ka viņam ir ļoti ciešas saiknes ar 'Ndrangheta' organizāciju.

2010. gadā Maltā tika izsniegta licence uzņēmumam Uniq Group Limited, kas ir BetUniQ mātes uzņēmums, un kas šos gadus ir nodarbojies, lai legalizētu mafijas organizācijas 'Ndrangheta' noziedzīgi iegūtos naudas līdzekļus.

Izmantojot Maltā iegūto licenci Gennaro visā Itālijā atvēra vairāk kā 500 sporta likmju pieņemšanas punktus, kas savukārt Itālijas policijai un azartspēļu uzraudzības iestādei liedza pieeju kontrolēt uzņēmumā notiekošo.

Itālijas policijas vērienīgākā azartspēļu operācija

BetUniQ gan nav vienīgais uzņēmums, kas ticis aizturēts saistībā ar 'Ndrangheta' organizāciju. Kā ziņo Itālijas policijas preses pārstāvis tad operācijas "Gambling" ietvaros ir arestēti vairāki pazīstamu uzņēmumu aktīvi, starp kuriem ir tādi vārdi kā People's S.R.L un Microgame S.P.A, kuriem bija izsniegtas Itālijas azartspēļu licences.

Uzņēmumam People's S.R.L pieder pokera tīkls People's Network, kas pēc PokerScout datiem ir trešais lielākais Itālijā, un kurā atradās tādas pokera istabas kā People's Poker, Ballas un BetItaly.

Savukārt otrs uzņēmums Microgame , kuras īpašnieki ir uzņēmumi Texas Pacific Group un Monitor Clipper Partners, kuriem pieder vairāk kā 130 online kazino zīmoli un vairāk kā 650'000 reģistrētu lietotāju.

Raksta tapšanas brīdī nevienā no uzņēmuma vietnēm nebija pieejams klientu atbalsts.

Lūk, arī pārējo uzņēmumu saraksts, kuru aktīvus aizturēja Itālijas policija:

UzņēmumsDibināšanas valsts
UNIQ GROUP LIMITEDMalta
UNIQ SHOPPING LIMITEDMalta
TEBARAL HOLDING LTDMalta
TEBARAL TRADING LTDMalta
BETSOLUTION4UMalta
FAST RUN LIMITEDMalta
UNIQ GROUP BUCHMACHER GmbhAustrija
BE. UNIQ EST SRLRumānija
ZETA GAMING SRLRumānija
CROSSBIT SL.Spānija
MIROSPACE SL.Spānija

Kā ziņo daudzi Itālijas pokera spēlētāji savos sociālajos kontos, tad uzreiz pēc policijas operācijas viņiem neesot bijušas iespējas izskaitīt naudu no saviem spēlētāju kontiem, kam par pamatojumu pokera istabas min "tehniskas problēmas".

Redaktora piezīme: Spēlē droši un legāli vienīgajā Latvijā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers. Reģistrācija aizņems ne ilgāk kā pāris minūtes!

  -1 [+] [-]

, 2015-07-23 12:17, pirms 4 gadiem
Laikam Itālijas policijai nepatīk sports.

  +1 [+] [-]

, 2015-07-23 12:31, pirms 4 gadiem
cik samaksājāt par reklāmu?

     [+] [-]

, 2015-07-23 15:52, pirms 4 gadiem
Tagad kārta Olybet!!!

     [+] [-]

, 2015-07-23 16:24, pirms 4 gadiem
Ko jūs varat piepisties tam Olybetam. SC maksā par to ka viņi reklamē, kur problēma? Ja man piedāvātu $ par reklāmu es arī sabāztu viņu visur + lietotāji neko nemaksā , tāpēc SC ir pohu* uz jums!

Vismaz labi, ka arī Latvijā pamazām attīstās šitas viss! Azarts + nauda = chill , nauda domāta lai viņu tērētu un katrs pats lemj kur viņu iztērēt ! Tagad tikai varētu nedaudz vairāk attīstīt totalizātora kantorus un tad vispār būz zbis !