Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Īpašs piedāvājums Sestdienas dzīvā pokera spēlētājiem

Lieliska ziņa visiem dzīvā pokera cienītājiem, kas iecienījuši pokeru spēlēt dzīvajā. Rīgā pokeru dzīvajā var uzspēlēt Olympic Voodoo kazino, kur katru dienu norit gan vairāki pokera turnīri, gan pieejami naudas galdi.

Quad's Saturdays akcija - kopš 3. oktobra
Jaunā akcija sestdienas Olympic Voodoo dzīvajos pokera turnīros jau no 3.oktobra!

5 € no Buy in summas tiek uzskaitīti fondā, kuru būs iespēja vinnēt tikai Quad’s Saturday turnīros, savācot „Four of Kind” kombināciju.

Pirmajā sestdienā būs jāsavāc „Four of Kind” no „2”, gadījumā, ja nevienam tas neizdosies, tad nākamajā sestdienā būs jāsavāc „Four of Kind” no „2” vai no “3”, trešajā - no „2”,”3” vai „4” un tā līdz brīdim kamēr uzkrājums tiks izmaksāts. Tiklīdz fonds tiks izspēlēts, no nākošas sestdienas viss notiks no jauna.

Izmaksa par kombināciju – 100% no uzkrājuma, gadījumā, ja 2 vai vairāk spēlētāji vienlaicīgi savāks nepieciešamās kombinācijas, tad uzkarājuma summa attiecīgi tiks sadalīta vienādās daļās. Lai vinnētu fondu, kombinācijas sastādīšanai ir obligāti jāizmanto vismaz vienu kārti no „rokām”.

Fonda summu, kā arī informāciju par nepieciešamām kombinācijām attiecīga turnīrā varēsiet redzēt turnīru aprakstā mājās lapā un turnīru laikā TV ekrānos.

Šīs nedēļas sestdienas turnīrā, lai iegūtu galveno balvu kas ir 680 eiro apmērā, taču tā pieaugs proporcionāli spēlētāju skaitam, kas pieteiksies uz šīs sestdienas turnīriem. Lai saņemtu galveno balvu jums ir jāiegūst kāda no trīs kombinācijām - '2222', '3333' vai '4444'.

Vairāk par šo akciju un turnīru kalendāru varat apskatīt Olympic Pokera kluba mājas lapā.

Redaktora piezīme: Ja tomēr priekšroku dod ONLINE pokeram, izvēlies un spēlē Latvijā vienīgajā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers.