Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Masačūsetsas Tehnoloģiju institūts tālmācībā piedāvā apgūt pokeru

Ja studējat augstskolā vai universitātē un nezināt, kas ir pokers un kā to spēlēt, tad tev ir nepieciešams apmeklēt Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta mācību kursu "Pokera teorija un stratēģija", kas nu ir pieejams arī tālmācības formātā.

Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta tālmācības portālā publicēja 8 video lekcijas, kuras vada Kevins Desmonds. Kevins ir profesionāls pokera spēlētājs, kā arī Masačūsetsas Tehnoloģijas institūta absolvents. Šajos mācību video tiek stāstīsts par pokera teoriju un stratēģiju, sākot ar to kā spēlēt online pokeru, kādas darbības varat izdarīt un kā pareizi izspēlēt un kas jādara, lai kļūtu par labu pokera spēlētāju.

Piedāvajam pirmo video no visiem astoņiem video. Ja pēc šī video noskatīšanās ir radusies interese, tad varat pārējos video noskatīties Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta tālmācības portālā.

Redaktora piezīme: Mācies spēlēt pokeru online Latvijā vienīgajā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers.

  +2 [+] [-]

, 2015-07-22 15:15, pirms 4 gadiem
Psc varbut driz vel aparatus macis spelet,taspasas azartspeles vien ir,ka var kartis uz naudu var pieskaitit pie sporta,ja pat reali skola to aizliedz darit

     [+] [-]

, 2015-07-22 16:41, pirms 4 gadiem
Uztveriet to savadāk, tenisā ja tu turnīrā izcīni pirmo vietu, saņem atiecīgo naudas summu, attiecīgi kāds bija balvu fonds šim turnīram, par komandas sporta spēlēm, tur ir līgumi tev samaksā par sezonu un tu kapā, bet ja tu neesi dzimis, lai kļūtu par fizisko sporta zvaigzi un tev padodas prāta sports (šahs, dambrete utt...) un tu māki apčakarēt pārējos pŗāta sportistus, tad neredzu neko te tik briesmīgu, jā daudzi teiks ka pokera turnīrā jāmaksā dalības maksa, bet hokejā, basketbolā utt., vecāki tik daudz iegūlda savās atvasēs lai tie kļūtu par zvaigznēm, bet vīņi 18.gados pasaka, zini mamma es gribu kļut mākslinieks un tu paliec uz pauzes, kur ir taisnība?

     [+] [-]

, 2015-07-22 16:58, pirms 4 gadiem
zb83 rakstīja: Psc varbut driz vel aparatus macis spelet,taspasas azartspeles vien ir,ka var kartis uz naudu var pieskaitit pie sporta,ja pat reali skola to aizliedz darit
Bet tak pokera viss no tevis paša atkarīgs..ja nemāki kontrolēt savus limitus tava problema.. tā tev nav acite kur paņemot par daudz tu sadez..ja šahu būtu pieņemts spēlēt uz naudu arī tā būtu azartspele?