Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

PokerTracker 4 kļūst par EPT 10 sponsoru

Šodien EPT 10. sezonas turnīru organizatori paziņoja, ka PokerTracker 4 kļūs par EPT oficiālo EPT 10 sezonas sponsoru.

Šis ir jau ceturtais sadarbības partneris, kas kļuvis par officiālo EPT sponsoru. Par iepriekšējiem sponsoriem, kas jau ir zināmi ir Šveices pulksteņu uzņēmums Slyde, interneta maksājumu nodrošinātājs Skrill un ekskluzīvo aproču juvelieru uzņēmums Shamballa Jewels.
 
PokerTracker 4 ir vadošais pokera statistikas un analīzes programmatūra, kuru drīkst izmantot PokerStars istabā. Izmantojot PokerTracker 4 spēlētāji var uzkrāt spēles izspēļu vēsturi un analizēt izspēles, uzlabojot savu spēli. PokerTracker 4 programmatūra paver iespējas spēlētājiem analizēt savas un citu spēlētāju kļūdas un uzlabot savu spēli, balstoties uz reāliem datiem.
 
PokerTracker pārstāvis Stīvens Maklogins stāsta: “PokerTracker 4 programma ļauj spēlētājiem uzlabot savu spēli, analizēt savas kļūdas. Ceturtās paaudzes programma izveidota balstoties atbilstoši pēdējām tehnoloģijām un iespējām, kas tās lietotājiem ļauj iegūt visu nepieciešamo informāciju ar vienas peles klikšķi. Mēs patiesi ceram, ka sadarbības uzsākšanas ar EPT 10. sezonas spēlētājiem ļaus parādīt cik lieliska ir mūsu programma.
 
Savukārt, EPT prezidents Edgars Štulcijs par sadarbību ar PT4 saka: “.”
 
PokerTracker savu dalību uzsāks ar EPT Barselona posmu, kas sāksies jau 28. augustā, kura laikā PokerTracker 4 demonstrēs programmatūras izmantošanas iespējas visiem EPT spēlētājiem.

Ja arī tu vēlies kļūt par daļu no EPT un uzzināt vairāk par PokerTracker 4, nāc un kvalificējies EPT satelītturnīros, kas jau tagad rit pilnā sparā PokerStars istabā.

Vairāk par EPT: www.pokerstars.com/ept
Vairāk par PokerTracker:  www.pokertracker.com