Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Atklāts datorvīruss, kas spēj redzēt kārtis Pokerstars un Full Tilt istabās

Daudzi pasaules izdevumi un ziņu portāli ziņo par jaunu datorvīrusu, kas pēc datora inficēšanas hakeriem ļauj skatīties jūsu kārtis. Zināms, ka šis vīruss dod piekļuvi PokerStars un Full Tilt pokera istabu galdiem.

Vīrusa nosaukums ir “Win32/Spy.Odlanor” - un tas ir atrodams mājas lapās, kurās var lejupielādēt torentus dažādu pokera risinājumu programmatūru iegūšanai, kā piemēram, Tournament Shark, Poker Calculator Pro, Smart Buddy un Poker Office.

Kad lietotājs ir ielādējis programmu savā datorā, tad pēc programmas pirmās palaišanas reizes tas tiek inficēts ar īpašu failu, kas spēj pieslēgties PokerStars un Full Tilt pokera galdiem un sūta lietotāja datora pokera ekrānšāviņus uz hakera datoru.

Kad hakeris sāk saņem ekrānšāviņus, viņš spēj identificēt spēlētāju pēc nika un sameklēt to pokera istabā, un ja izdodas piesēsties pie viena galda, tad izmantojot šos ekrānšāviņus viņš zina kādas ir spēlētāja kārtis uz rokām un var to izmantot spēlei pret viņu.

Pēc Interneta drošības uzņēmuma "ESET", tad šis vīruss klejo internetā jau kopš 2015. gada marta un ir zināmi vairāki simti spēlētāji, kas kļuvuši par šī vīrusa upuriem.

Galvenie vīrusa upuri nāk no Austrum eiropas valstīm - Krievija (36%), Ukraina (35%), Kazahstāna (11%) un Baltkrievija (10%). Vēl zināms, ka ir upuri no tādām valstīm kā Čehija, Polija un Ungārija, tomēr ESET drošības eksperti ir pārliecināti, ka ikviens spēlētājs var kļūt par vīrusa upuri, kas savā datorā ir instalējis pokera programmūturu ar torrentu palīdzību un ikdienā spēlē PokerStars un Full Tilt pokera istabās.

Iespējamība, ka arī tavs dators ir inficēts ar šo vīrusu ir maza, tomēr pavisam to izslēgt nevar, tāpēc uzstādiet jaunāko antivīrusa programmu un meklējiet vīrusu, kurā otrādi ir ierakstīts vārds "Rondaldo"

Redaktora piezīme: Vai vēlies spēlēt pokeru online droši un bez raizēm? Pievienojies vienīgajai Latvijā licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.

  -4 [+] [-]

, 2015-09-21 11:17, pirms 5 gadiem
Nu tik leets pasuutiijuma raksts sis pat nav 50centus veerts

  +2 [+] [-]

, 2015-09-21 13:46, pirms 5 gadiem
izmantoju jau kaadu laiku!

  +1 [+] [-]

, 2015-09-21 18:28, pirms 5 gadiem
Tāpēc izvairos no Pokerstars cash game!

     [+] [-]

, 2015-09-21 19:58, pirms 5 gadiem
Reāli normālu useri viņš pārāk neapdraud, nevajag kačāt visādus sūda torentus un laiku pa laikam pačekot Malvare esamību/neesamību savā PC, sīkāk ir 2+2 NVG sadaļā thread par šito.

     [+] [-]

, 2015-09-22 12:31, pirms 5 gadiem
DainixDT rakstīja: Tāpēc izvairos no Pokerstars cash game!
Tieši tā , labāk spēlēt tikai frīruļļus.

     [+] [-]

, 2015-10-14 21:29, pirms 5 gadiem
da_silva rakstīja: Reāli normālu useri viņš pārāk neapdraud, nevajag kačāt visādus sūda torentus un laiku pa laikam pačekot Malvare esamību/neesamību savā PC, sīkāk ir 2+2 NVG sadaļā thread par šito.
Pilnīgi pareizi , vecu gaļu nav jāēd un uz kvalitātes rēķina ekonomēt nevajag : var uzkrist uz dakšām