Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Bwin.party atceļ $1.4 miljardu vērto darījumu ar 888 Holdingu

Pirms mēneša jau rakstījām par darījumu $1.4 miljarda apmērā starp 888 Holdings un bwin.party uzņēmumu. Nupat ir kļuvis zināms, ka šis darījums ir ticis apturēts, jo uzņēmums GVC, kas arī bija iesaistījies cīņā iegūt bwin.party uzņēmumu ir palielinājis savu piedāvājumu, kas bwin.party pārstāvjiem ir licis aizdomāties.

Kā viens no galvenajiem faktoriem, kāpēc bwin.party sākotnēji izvēlētājs 888 Holdings uzņēmuma piedāvājumu nevis otra uzņēmuma GVC piedāvājumu, bija saistīts ar faktu, ka uzņēmuma GVC īpašnieku sarakstā galvenais akcionārs ir uzņēmums Amaya Gaming, kuram jau pieder pasaules vadošās pokera istabas Pokerstars un Full Tilt, un ka iegūstot kontroli pār bwin.party uzņēmums kļūs par monopola spēlētāju online pokera un azartspēļu tirgū.

Pēc tam, kad bwin.party pārstāvji bija noraidījuši GVC piedāvājumu par $1.4 miljardiem, viņi izteica jaunu piedāvājumu par $1.5 miljardiem, pēc kura noraidīšanas GVC bija spiests pārdomāt savu piedāvājumu, un pirms divām nedēļām izteica jaunu piedāvājumu nu jau $1.6 miljardu apmērā, kas pavisam noteikti ir licis aizdomāties bwin.party pārstāvjiem.

Par GVC iespējām iegūt uzvaru šajā darījumā liecina arī fakts, ka 888 Holdings galvenie kreditori Barclays un JP Morgan ir nolēmušie iesaldēt savas investīcijas $650 milljonu apmērā, līdz brīdim kamēr bwin.party pārstāvji nebūs pieņēmuši galīgo lēmumu.

“Pēdējie divi GVC izteiktie piedāvājumi ir patiešām iespaidīgi un tās paver reālas iespējas Amaya Gaming uzņēmumam uzvarēt šajā skrējienā pēc kārotā bwin.party kumosa", stāsta Barclay bankas pārstāvis.

“Šodien mēs vairs neesam droši par darījuma noslēgšanu, kāda tā bija vēl 17. jūlijā, un tieši tāpēc mēs neesam pārliecināti, vai esam gatavi investēt šajā darījumā." noslēgumā min bankas pārstāvis.

Kaut arī darījums no jauna ir ticis atvērts, tomēr daudzi tirgus eksperti prognozē, ka bwin.party beigās tomēr izvēlēsies 888 Holding piedāvājumu, nevis GVC izteikto piedāvājumu. Vai piepildīsies ekspertu viedoklis rādīs laiks, tomēr tagad ir skaidrs, ka šis darījums ir loti nozīmīgs visām pusēm un par to cīnīsies vēl kādu laiku.

Redaktora piezīme: Kur spēlēt turnīrus ar lieliem garantētiem balvu fondiem? Pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers!