Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Tiešraide: EPT Barselona: 19. - 27. augusts

Nāc un vēro EPT 11 Barselona TV tiešraidi Sportacentrs.com POKERS sadaļā un noskaidro pirmais, kurš kļūs par EPT 11 Barselona turnīru uzvarētāju.

TV tiešraižu kalendārs
19. augusts - Super HighRoller turnīrs 2. diena. Tiešraide sāksies pl. 13.00 pēc Latvijas laika un norisināsies līdz spēlē būs atlikuši 8 spēlētāji.
20. augusts - Super HighRoller turnīrs 3. diena. Tiešraide norisināsies ar 1 stundas nobīdi un skatītājiem būs redzamas spēlētāju kārtis. Tiešraide sāksies pl. 15.00 pēc Latvijas laika un norisināsies līdz būs noskaidrots uzvarētājs.
21. augusts - Estrellas Pokera Tūres Galvenā turnīra Fināla galda TV tiešraide sāksies pl. 14.00 pēc Latvijas laika. Tiešraide būs ar 1 stundas nobīdi un skatītājiem būs redzamas spēlētāju kārtis. Tiešraide norisināsies līdz būs noskaidrots uzvarētājs.
22. augusts - EPT Barselona Galvenais turnīrs 1b diena. Tiešraide sāksies pl. 16.00 pēc Latvijas laika un norisināsies līdz pl. 00.30.
23. augusts - EPT Barselona Galvenais turnīrs 2 diena. Tiešraide sāksies pl. 13.00 pēc Latvijas laika un norisināsies līdz pl. 21.00.
24. augusts - EPT Barselona Galvenais turnīrs 3 diena. Tiešraide sāksies pl. 13.00 pēc Latvijas laika un norisināsies līdz pl. 21.00.
25. augusts - EPT Barselona Galvenais turnīrs 4 diena. Tiešraide sāksies pl. 13.00 pēc Latvijas laika un norisināsies līdz pl. 21.00.
26. augusts - EPT Barselona Galvenais turnīrs 5 diena. Tiešraide sāksies pl. 13.00 pēc Latvijas laika un norisināsies līdz būs atlikuši 8 spēlētāji.

27. augusts - EPT Barselona Galvenais turnīrs FINĀLA diena. Tiešraide sāksies pl. 15.00 pēc Latvijas laika. Tiešraide būs pieejama ar 1 stundas nobīdi un skatītāji varēs redzēt spēlētāju kārtis, un norisināsies līdz būs noskaidrots uzvarētājs.

TV tiešraidi Sportancentrs.com skatītāji var vērot Angļu valodā. Papildus skatītāji varēs uzdot jautājumus komentētājiem, izmantojot Twitteri vai arī apmeklējot PokerStars.net Facebook lapu.

EPT 11 Barselona 2014 TV tiešraide

     [+] [-]

, 2015-06-27 18:06, pirms 4 gadiem
Aizvien populārāka lieta mūsdienās kļūst peļņa internetā, vaine?
Mūsdienu tehnoloģijas attīstās milzīgā ātrumā, līdz ar ko mainās darbatirgus,
tātad arī mūsu algas... Es neesmu apmierināts ar savu algu tāpat kā ~80%
Latvijas iedzīvotāju... Diezgan ilgi meklēju peļņas iespējas internetā, nācās
samierināties ar daudz neveiksmēm, taču nu esmu atradis veidu, kā nevis
piepelnīties internetā, bet gan kā dzīvot no naudas, kuru nopelnu sēžot
pie datora!

Kāpēc es esmu izveidojis šo mājaslapu? Jo man ir apnicis klausīties cilvēkos, kuri to vien dara, kā sūdzās, cik viss ir slikti un, ka ''Peļņa internetā'' ir tīrākās muļķības... Esmu simtiem cilvēku pierādījis, ka peļņa internetā ir reāla un, ka internetā var pelnīt tiešām lielu naudu!

Es peronīgi pelnu €500 mēnesī, taču ir cilvēki, kuri pelna uz pusi vairāk...
Pameģini - MSPartners.CO Affiliate Partner Program
Happy to see you here!
Happy to see you here!