Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Krievija paziņo par jauniem ierobežojumiem online pokerā

Pagājušo nedēļu Krievijas Finanšu ministrija nāca klajā ar paziņojumu, kas jau tuvākajā laikā varētu liegt pieeju online pokera spēlēšanai vairāk kā 144 miljoniem spēlētāju.

Līdz šim gandrīz visas online pokera istabas piedāvāja savus pakalpojumus Krievijas iedzīvotājiem, neskatoties uz to, ka online pokers Krievijā ir aizliegts. Lielākā daļa online pokera spēlētāju līdz šim pokeru spēlēja, izmantojot VPN jeb tā saucamo "anonīmo internetu", kas slēpj spēlētāja IP adresi un nav zināms, kurā valstī spēlētājs atrodas.

"Krievijas azartspēļu likums nosaka, ka Krievijas iedzīvotājiem, neatkarīgi no tā vai viņš/viņa atrodas Krievijā vai ārzemēs ir aizliegts spēlēt Internetā azartspēles un piedalīties loterijās. skaidrojumu sniedz Krievijas Finanšu ministrijas pārstāvis jaunumu portālam Kommersant.

Lai cīnītos pret tādām nelikumīgām un kriminālām darbībām kā cilvēku tirdzniecība, bērnu pornogrāfija, narkotiku tirdzniecība Krievijas Informācijas Tehnoloģiju Drošības departaments uzsāka cīņu ar TOR pārlūkprogrammatūras un VPN izmantošanas liegumu, izmantojot visradikālākos pasākumus, tomēr nu ir paziņojuši, ka nav spējuši sasniegt vēlamos rezultātus.

Kā viens no pasākumiem tika bloķētas online pokera istabu mājas lapu IP adreses, izmantojot Interneta Pakalpojuma nodrošinātājus, tomēr kā rāda pieredze, tad šis pasākums arī nav devis vēlamo rezultātu.

Lai sasniegtu vēlamo rezultātu un pilnībā izskaustu jebkuru iespēju spēlēt online azartspēles, Krievijas prezidents Vladimirs Putins paziņoja par nelegālās naudas atmazgāšanas likumu, kas nosaka ka Krievijas bankām ir aizliegts apstrādāt jebkādus maksājumus un pārskaitījumus, ko veic Krievijas pilsoņi no un uz online azartspēļu vietnēm.

Tomēr ņemot vērā Krievijas patreizējo ekonomisko stāvokli šis likums tiks pieņemts, taču Krievija pavisam noteikti apsver iespēju legalizēt online azartspēles un izsniegt licences online azartspēļu uzņēmumiem, par ko paziņoja Krievijas varas pārstāvji.

Par online azratspēļu legalizēšanas sakārtošanu liecina arī fakts, ka Vladimirs Putins jau pirms vairākiem mēnešiem ir uzdevis izveidot online azartspēļu licencēšanas likumprojektu, kuru drīzumā jau varētu nodot izskatīšanai Krievijas parlamentā. Papildus starp Krievijas parlamentāriešiem ir arī deputāti, kā piemēram Igors Šuvalovs, kas uzskata, ka pokers ir prāta un zināšanu spēle un ka tam būtu jābūt pilnībā pieejamam visā Krievijā.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlētu pokeru legāli un droši? Pievienojies vienīgajai Latvijā licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.

  +1 [+] [-]

, 2015-10-19 11:01, pirms 5 gadiem
Ak Dievs cik vienā rakstā var būt klaju melu un puspatiesību.

  +1 [+] [-]

, 2015-10-19 16:37, pirms 5 gadiem
Karogu jau varēja vismaz ievietot normālu, nevis tādu, kurš izskatās kā dubļos mērkts. Protams, pastāv jau iespēja, ka raksta autors ir rusofobs, kurš tādējādi izrāda savu nepatiku pret Krieviju, taču, tad nevajadzētu nodarboties ar žurnālistiku.

     [+] [-]

, 2015-10-19 20:45, pirms 5 gadiem
MANGOOSE rakstīja: Karogu jau varēja vismaz ievietot normālu, nevis tādu, kurš izskatās kā dubļos mērkts. Protams, pastāv jau iespēja, ka raksta autors ir rusofobs, kurš tādējādi izrāda savu nepatiku pret Krieviju, taču, tad nevajadzētu nodarboties ar žurnālistiku.
Ko tu piesējies pie tā karoga, īstais jautājums ir - kas notiks ar online pokeru, ja krieviem tiešām izdosies to aizliegt, kaut gan māc lielas šaubas Ja ir viena valsts pasaulē, kur visu aizliegto dara uz pilnu klapi, tad tā ir Krievija

     [+] [-]

, 2015-10-19 20:54, pirms 5 gadiem
Turklāt viņi jau tāpat spēlē, neskatoties uz to, ka online pokers ir aizliegts