Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

WSOP 2015 tiks spēlēts ar jaunām uzlabotām kārtīm

Pagājušo nedēļu WSOP 2015 spēlētāji izrādīja savu neapmierinātību ar jaunajām kārtīm, kuras nodrošināja kāršu ražotājs - Modiano. Nupat ir kļuvis zināms, ka jau nākamās nedēļas laikā Modiano piegādās jaunas kāršu kavas.

"Mēs šogad esam uzsākuši sadarbību ar jaunu sadarbības partneri, kas nodrošina mums kārtis, taču no spēlētājiem saņēmām atsauksmes par kāršu slikto kvalitāti, par ko mēs arī informējām ražotāju." sniedzot interviju, skaidro WSOP turnīru direktors Džeks Effels. "Tuvāko dienu laikā ražotājs mums piegādās jaunas kārtis, kurām būs uzlabota kvalitāte un tā būs uzlabotas balstoties uz spēlētāju komentāriem. Mēs plānojam, ka pirmais WSOP turnīrs kurā tiks spēlēts ar jaunajām kārtīm būs $50'000 Poker Players Championship turnīrs, kad arī uzzināsim ko par jaunajām kārtīm domā mūsu spēlētāji."

Atgādināsim, ka tikai šogad WSOP turnīru organizatori uzsāka sadarbību ar jaunu Itālijas kāršu ražotāju - Modiano . Uzņēmums nodarbojas ar 100% plastikātu kāršu ražošanu, izmantojot īpašu patentētu tehnoloģiju un sakausējuma veidu, kas padara kārtis par unikālām un neatkārtojamām.

Tomēr pēc pirmajiem aizvadītajiem WSOP 2015 turnīriem daudzi spēlētāji, tai skaitā arī sešu WSOP aproču īpašnieks Daniels Negreanu, izteica savu nepamierinātību ar kāršu kvalitāti, minot apstākļus ka tās esot pārāk plānas, kas esot grūti izmantojamas un tās varot viegli iezīmēt, tāpat viņš minēja, ka kāršu dizains esot bijis ne pārāk izdevies, jo daudziem spēlētājiem bijušas grūtības ar nominālu atšķiršanu.

Par jaunajām kārtīm savu viedokli pauda WSOP izpilddirektors Tajs Stjuarts, minot ka jaunās kārtis būšot nedaudz biezākas un ar uzlabotu dizainu.

WSOP korporatīvās komunikācijas viceprezidents Sets Palanskijs apstiprina, ka Modiano ir izveidojuši jaunas kārtis: "Modiano jaunās kārtis tiks piegādātas jau tuvāko dienu laikā. Tomēr par kāršu kvalitāti un visu pārējo mēs varēsim runāt, kad būsim tās saņēmuši."

Redaktora piezīme: Latvijā vienīgā licencētā pokera istabā Olybet spēlē kopā ar draugiem un citiem Latvijas pokera spēlētājiem!

  +1 [+] [-]

, 2015-06-19 15:25, pirms 4 gadiem
Lai uzspēlē ar vecajām krievu papīrenēm un tad sūdzas par dizainu

     [+] [-]

, 2015-06-19 15:39, pirms 4 gadiem
Mikelsjanis rakstīja: Lai uzspēlē ar vecajām krievu papīrenēm un tad sūdzas par dizainu
Gan jau, ka zini teicienu par baletdejotājiem un to, kas traucē

     [+] [-]

, 2015-06-19 17:01, pirms 4 gadiem
@biskaps Tieši tā

     [+] [-]

, 2015-06-19 19:52, pirms 4 gadiem
Mikelsjanis rakstīja: Lai uzspēlē ar vecajām krievu papīrenēm un tad sūdzas par dizainu
Varbūt arī futbolu spēlēt no govs kuņģa ādas bumbas?
Tas ir pilnīgi normāli, ka augstākajā līmenī augstākās prasības.

     [+] [-]

, 2015-06-19 21:15, pirms 4 gadiem
Jau gaidiju,kadu tirlinu,kurs barstis gudribas,nesaprotot,ka tas nebij nopietns komentrs. Tiesam esat ar tik tizlu uztveri?