Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

MPN tīklā no 22. septembra varēs mainīt spēlētāja niku

Jau pavisam drīz spēlētājiem, kas spēlē Microgaming Network pokera istabās - kā piemēram, Olybet Pokers, būs vienreizēja un unikāla iespēja - ikviens spēlētājs varēs mainīt savu niku ik pēc katrām 1'000 izspēlēm vai 30 dienām, atkarībā no tā kuru mērķi spēlētājs sasniegs ātrāk.

Kā ziņo MPN Pokera vadītājs Alekss Skots, tad sākotnēji šī funkcija bija ieplānota palaišanai jau jūlijā, tomēr ņemot vērā vairākus "tehniskos aspektus" tā tika atlikta uz septembra beigām. Uz doto brīdi plānots, ka šī funkcija officiāli būs pieejama no 22. septembra.

"Iemesls šīs funkcijas palaišanai MPN tīklā ir pavisam vienkāršs." stāsta Alekss "Mēs vēlamies izbeigt labu spēlētāju parazitēšanu uz vājākiem spēlētājiem"

"Mēs vēlamies, lai regulārie spēlētāji vairāk spēlētu savā starpā un lai spēlētāju beigtu taisīt jaunus spēlētāju kontus zem cita pokera zīmola tikai tāpēc, ka viņa niks iepriekšējā istabā nebija īpaši veiksmīgs."

"Lai gūtu pārsvaru pār spēlētāju bieži vien ar 50 vai 100 izspēlēm ir nepietiekami, tāpēc mēs esam uzstādījuši limitu 1'000 izspēles pēc kuras spēlētāji var mainīt savu niku. Tomēr izspēļu skaits varētu mainīties, un mēs to varam pavisam vienkārši palielināt vai samazināt, ja dati rādīs, ka to ir nepieciešams darīt."

Redaktora piezīme: Vai vēlies mainīt savu spēlētāju niku? Nāc un pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.

     [+] [-]

, 2015-09-17 12:27, pirms 5 gadiem
isteniba loti laba stelle/

     [+] [-]

, 2015-09-17 19:56, pirms 5 gadiem
"Mēs vēlamies izbeigt labu spēlētāju parazitēšanu uz vājākiem spēlētājiem"

Pēc šādas domāšanas analoģijas augstāk minētais poker rooms atzīst, ka viņš parazitē uz visiem saviem spēlētājiem, gan uz stiprajiem, gan vājajiem.

     [+] [-]

, 2015-09-18 00:09, pirms 5 gadiem
avipopo rakstīja: "Mēs vēlamies izbeigt labu spēlētāju parazitēšanu uz vājākiem spēlētājiem"

Pēc šādas domāšanas analoģijas augstāk minētais poker rooms atzīst, ka viņš parazitē uz visiem saviem spēlētājiem, gan uz stiprajiem, gan vājajiem.
Labrīt, pokera istabas pelna no reika, kuru maksā katrs spēlētājs.