Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pokera profesionālis pie augsto likmju galdiem zaudējis $5 miljonus

Pagājušo nedēļu kļuva zināms, ka Manilas kazino pie pokera galdiem tika spēlēts augsto likmju pokers ar likmēm HK$20'000/HK$40'000/HK$80'000 (aptuveni $2'500/$5'000/$10'000) un kurā bez Āzijas uzņēmējiem piedalījās arī vairāki pokera profesionāļi, starp kuriem bija tādi vārdi kā Toms Dvāns, Fils Aivijs un Daniels "Jungleman12" Keits.

Kaut arī pārāk daudz informācijas par kopējo žetonu skaitu, kas varētu būt bijis pie galda, bet pilnīgi skaidrs, ka tie varēja būt līdz pat vairākiem desmitiem miljonu dolāru.

Par savām lielajām uzvarām un zaudējumiem spēlētāji parasti nesteidz stāstīt un ziņot saviem sekotājiem sociālajos tīklos, tomēr šajā nedēļas nogalē Daniels publicēja ziņu savā Twittera kontā, ka šajā augsto likmju spēlē ir pamanījies zaudēt gandrīz $5 miljonus. Vai Daniels zaudēja pilnībā visu savu naudu, vai arī viņš spēlēja ar kāda cita atbalstu nav zināms.

Daniels Keits, @junglemandan: "Manilā man galīgi neveicās, zaudēju aptuveni HK$38 miljonus ($5 miljonus)... Nāksies atgriezties 5/10 līmenī, lai atkal varētu kādreiz šeit atgriezties."

Pēc visa spriežot Daniels plāno atgriezties pie online pokera spēlēšanas zemākajos limitos, lai atjaunotu savu bankrolli. Jācer, ka tas viņam padosies labāk nekā spēle Manilā.

Redaktora piezīme: Ja vēlies kļūt par labu pokera spēlētāju, pievienojies vienīgajai Latvijā licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.

     [+] [-]

, 2015-08-18 10:36, pirms 4 gadiem
Tagad mierīgi viņš var iet un izdarīt pašnāvību. Pokera spēlētāju vidū pašnāvību sērga ir lielāka nekā jebkādā citā segmentā, it īpaši pēc šādiem zaudējumiem, kad nospēlē visu naudu. Tagad noteikti atkal aizņemsies, nospēlēs, un tad cilpu kaklā un kirdik!

     [+] [-]

, 2015-10-14 20:40, pirms 4 gadiem
Skudriniekss rakstīja: Tagad mierīgi viņš var iet un izdarīt pašnāvību. Pokera spēlētāju vidū pašnāvību sērga ir lielāka nekā jebkādā citā segmentā, it īpaši pēc šādiem zaudējumiem, kad nospēlē visu naudu. Tagad noteikti atkal aizņemsies, nospēlēs, un tad cilpu kaklā un kirdik!
Pie pareiza pašsaglabāšanās menedžmenta kirdik būtu jāiestājas tad , ja miskastē neviens vairs ilgstoši neizmet pārtikas produktus