Piedalies PokerStars sieviešu mobilas vasaras Pinterest akcijā

Piedalies PokerStars sieviešu mobilas vasaras Pinterest akcijā

Piedalies PokerStars Mobilas aplikācijas vasaras Pinterest akcijā un laimē Ipad vai kādu no citām vērtīgām balvām.

Viss, ko PokerStars vēlas ir kāda skaista vasaras bilde, kurā Tu izmanto Mobilo aplikāciju. Vai Tu spēlē pokeru braucot ar vilcienu vai autobusu? Atpūšoties pludmalē vai pie baseina? Vai sēžot kādā jaukā vasaras kafejnīcā? Vai kā attēlā redzamā Līva Boerē, kura spēlē pokeru braucot ar velosipēdu?

Galvenais noteikums, lai bildē būtu skaidri redzams, ka Tu spēlē PokerStars mobilo aplikāciju VAI Tev mugurā ir kaut kas ar PokerStars simboliku. Tas var būt T-krekls, cepure vai Tev rokās jātur PokerStars plakāts. Iesniegt bildi Tu vari sekojošos veidos:

1. Nosūti savu bildi uz PokerStars sieviešu twitteri - @PokerStarsWomen izmantojot haštagu #PSMobileSummer, un PokerStars to publicēs Pinterest mājaslapā.
2. Nosūti bildi uz epastu: PokerStarsWomen@pokerstars.com, un PokerStars to publicēs Pinterest mājaslapā.
3. Ievieto šo bildi Pinterest lapā ar aprakstu: #PSMobileSummer, un PokerStars to atradīs un pievienos to savai lapai.

Neaizmirsti norādīt arī savu PokerStars lietotājvārdu, neatkarīgi no tā vai ievieto bildi Twitterī vai Pinterest vai sūti uz epastu.

Akcija norisinās no 1. līdz 31. augustam, un visas sievietes, kuru nosūtītās bildes tiks ievietotas Pinterest mājaslapā, varēs piedalīties īpašā $500 bezmaksas turnīrā, kas notiks 8. septembrī. Iknedēļas uzvarētāji saņems arī somas, bet mēneša labākās bildes iesūtītājs saņems iPad2. Balvas un iPad var iegūt jebkurš iesūtītās bildes īpašnieks, neatkarīgi no dzimuma. Uzvarētāji mēneša beigās tiks paziņoti twitterī.

Aplūko jauno PokerStars Sieviešu Pinterest lapu, jo tur Tu ieraudzīsi daudz interesantas PokerStars pro komandas bildes no dažādiem turnīriem, ceļojumiem un ballītēm.

Akcijas noteikumi:

• Akcija notiek no 1. līdz 31. augustam.
• Lai piedalītos akcijā, bildes ir jāievieto PokerStars Women (PokerStarsWomen) on Twitter ar haštagu #PSMobileSummer un Tavu lietotājvārdu, vai jānosūta uz pokerstarswomen@pokerstars.com, arī pievienojot lietotājvārdu, vai jāievieto Pinterest lapā ar aprakstu #PSMobileSummer un Tavu lietotājvārdu.
• Lai arī bildes var iesūtīt abu dzimumu pārstāvji, bet akcija ir paredzēta sievietēm, tad $500 bezmaksas turnīrā varēs piedalīties tikai sievietes. Tomēr pārējās balvas, ieskaitot iPad varēs iegūt arī vīrieši.
• Akcijā var piedalīties spēlētāji vecāki par 18 gadiem.
• Aizliegts ievietot seksuāla vai vardarbīga rakstura bildes.
• Akciju vada PokerStars, nevis Twitter vai Pinterest.
• Bezmaksas turnīra biļetes būs pieejamas lietotāju kontos sākot ar 3. septembri. Turnīrs paredzēts tikai sievietēm, un tas notiks 8. septembrī plkst. 21:00.
• Iknedēļas uzvarētāji tiks paziņoti 10., 17., 24., un 31. augustā, bet kopvērtējuma uzvarētājs tiks noskaidrots 3. septembrī. Uzvarētāju lietotājvārdi tiks paziņoti twitter.com
• Galvenā balva ir balts iPad 2 16GB Wifi.
• Visas balvas tiks nogādātas uzvarētājiem 30 dienu laikā pēc akcijas beigām.
• Balvas un bezmaksas turnīru biļetes nav iespējams apmainīt pret naudu.
• PokerStars žūrijas komitejas lēmums ir galējais.

Redaktora piezīme: Vai zināji, ka Pokerstars Latvija ir arī savs Twitter profils? Pievienojies mums jau šodien un lasi mūsu rakstus pirmais!

  +1 [+] [-]

, 2012-08-17 18:08, pirms 6 gadiem
bļin tā tik vēl trūka lai tgd visi braukājot ar veļļuku paralēli pokeru uz planšetnieka sāktu spēlēt

  +1 [+] [-]

, 2012-08-17 18:54, pirms 6 gadiem
Meitenei kurpes arī "tieši" domātas izbraucienam ar ļasiku

     [+] [-]

, 2012-08-17 18:58, pirms 6 gadiem
labi piededzis tai pie plīts!

Tev jābūt autorizētam,