Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

EPT Barselonas Estrellas Galvenajā turnīrā rekordliels spēlētāju skaits

EPT Barselonas Estrellas Galvenajā turnīrā rekordliels spēlētāju skaits

Vairāk kā 1,000 spēlētāji pieteicās Estrellas Galvenajam turnīram ar dalības maksu €1,100 un izveidoja vairāk ka 1 miljonu lielu balvu fondu. Tas ir gandrīz divas reizes vairāk kā iepriekšējā Estrellas pokera tūres Galvenajā turnīrā.

“Kazino Barselona ir aizņemtas visas vietas pie pokera galdiem,” teica Eiropas Pokera Tūres prezidents Edgars Stučlijs. “Es nevaru iedomāties labāku veidu kā sākt jauno EPT sezonu.”

Estrellas Pokera Tūres Galvenajam turnīram pieteicās 1,036 spēlētāji, izveidojot iespaidīgu €1,004,920 balvu fondu, padarot to par vislielāko turnīru kāds jebkad ir noticis Spānijā. Estrellas čempions saņems €200,000. Līdz šim lielākais Estrellas Pokera Tūres spēlētāju skaits bija 2. sezonā Madridē, kad turnīram pieteicās 498 spēlētāji.

No EPT pokera zvaigznēm turnīrā piedalās Deivids Valmplevs (EPT7 Londonas uzvarētājs), Kevins Makfī (EPT6 Berlīnes uzvarētājs), PokerStars Pro komandas spēlētāja Sandra Naujoks (EPT5 Berlīnas uzvarētāja), Martins Fingers (EPT8 Prāgas uzvarētājs) un Ivans Freitezs (EPT7 Lielā Fināla uzvarētājs). Turnīrā piedalās arī vairāki PokerStars Pro komandas spēlētāji: Džuans Manuels Pastors, Ana Markīza, Džūds Ainsvorss un Kristofs un Mattias De Meulderi.

Estrellas Pokera Tūres 3. sezonas Lielais Fināls ir kā daļa no 11 dienu garā Barselonas pokera festivāla. Festivāls notiek no 15. līdz 25. augustam, un tajā kopumā būs 47 turnīri ar dalības maksu sākot no €110 līdz €50,000, kas būs Super Augsto likmju turnīram, kas sākas jau šodien, 17. augustā.

EPT fināla galda tiešraides:

Pokera fani no visas pasaules varēs vērot arī ekskluzīvas €50,000 Super augsto likmju un €5,000 EPT Barselonas Galvenā turnīra tiešraides. Tiešraides būs arī pieejamas arī Sportacentrs.com.

Sākuma laiki:

-Svētdiena, 19. augusts plkst. 12:00 - €50,000 Super Augsto likmju fināla galds angļu valodā.
-Sestdiena, 25. augusts plkst. 13:00 - €5,000 Galvenais turnīrs (angļu, vācu, spāņu, itāļu un krievu valodā).

Tiešraidi angļu valodā komentēs Džo Steipltons un Džeims Hartigans un viņiem pievienosies Vanessa Russo un Daniels Negreanu. Tiešraides skatītājiem būs lieliska iespējā piedalīties ekskluzīvos bezmaksas turnīros.

Redaktora piezīme: Vai zināji, ka Pokerstars Latvija ir arī savs Twitter profils? Pievienojies mums jau šodien un lasi mūsu rakstus pirmais!

Tev jābūt autorizētam,