Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pokera profesionāle apstiprina dalību realitātes šovā - Big Brother

Pokera profesionāle Vanesa Russo ir nolēmusi šovasar atteikties no pokera spēlēšanas, lai piedalītos CBC televīzijas realitātes šovā - Big Brother.

Pirmās šīs sezonas jaunās "Big Brother" epizodes būs pieejamas sākot ar 24. jūniju. Kā ziņo šova veidotāji tad šajā sezonā sagaidāmi daudz jaunu uzlabojumi un pārsteigumi. Kopumā realitātes šovā dalību uzsāks 14 dalībnieki, kas cīnīsies par kopējo balvu fondu $500'000 apmērā.

Par to, ka Vanesa Russo ir profesionāla pokera spēlētāja, kas dzīvajos turnīros ir nopelnījusi vairāk kā $3.25 miljonus, iespējams būs ļoti grūti noslēpt no pārējiem realitātes šova dalībniekiem, jo zināms, ka bez Vanesas realitātes šovā piedalīsies arī pokera dīleris, kas varētu pazīt slaveno pokera spēlētāju.

Līdz realitātes šova sākumam atlikušas pāris dienas, kuras Vanesa izmanto, lai piedalītos vairākos WSOP 2015 turnīros.

Šī nav pirmā reize, kad Vanesa Russo atliek pokera spēlēšanu, lai nodarbotos ar ko citu. Tā piemēram jau iepriekš Vanesa ir sevi izmēģinājusi kā dīdžejs, spēlējot lielākajos Eiropas, Karību salas un Las Vegasas klubos. Pirms vairākiem gadiem, kamēr Vanesa bija pokera istabas PokerStars komandas spēlētāja, viņa papildus pārsāvēja arī vēl citus uzņēmumus, kā piemēram viņa bija uzņēmuma GoDaddy.com pārstāve.

Redaktora piezīme: Spēlē pokeru vienīgajā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers un tikai jūnijā saņem 30% atmaksu no pokera komisijās samaksātās naudas!

  +2 [+] [-]

, 2015-06-17 12:19, pirms 4 gadiem
Kam tas p..iiss!

     [+] [-]

, 2015-06-19 09:45, pirms 4 gadiem
30% atmaksu hahahahahah