Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Spēlētājs nejauši reģistrējas nepareizā WSOP turnīrā un uzvar to

Ja spēlē pokeru online un esi iecienījis spēlēt turnīrus, tad var gadīties, ka nejauši reģistrējies uz turnīru, kurā nemaz nevēlējies piedalīties. Gandrīz tieši tā gadījās pokera spēlētājam no Minesotas. Šoreiz gan runa ir par dzīvo turnīru un šis pārpratums notika WSOP 2015 turnīru sērijas laikā.

Iespējams, ka šis notikums būtu palicis bez ievērības, ja vien nebūtu noticis neticamākais. Spēlētājs no Minesotas kļūdas pēc piereģistrējās un uzvarēja šo turnīru un ieguva savu pirmo WSOP zelta aproci.

Runa iet par WSOP 2015 turnīru #23: $1'500 No-Limit 2-7 Single Draw un pokera profesionāli Kristiānu Famu, kas pēc izcelsmes ir vjetnamietis, taču patlaban dzīvo Minesotā. Pēc izspēlētās pirmās rokas spēlētājs saprata, ka ir reģistrējies turnīram, kurā tiek spēlēts pokera spēles veids ar viņam nezināmiem noteikumiem.

"Es biju pilnībā pārliecināts, kas esmu piereģistrējies $1'500 Limit Hold'em turnīrā." ar smaidu stāsta Famss. "Ja es būtu zinājis, ka esmu reģistrējies uz turnīru, kurā pat nezinu spēles noteikumus, es būtu no tā atreģistrējies vēl pirms sēšanās pie galda."

"Kad es piesēdos pie galda un man uz rokām tika iedalītas piecas kārtis, es sapratu, ka kaut kas nav īsti labi." stāsta spēlētājs. "Es atceros, kā iesaucos - Ak dievs! Pie mums Minesotā mēs nebijām ne reizi spēlējuši šo pokera spēles veidu. Šī bija pirmā reize, kad spēlēju šo pokera spēles veidu un tāpēc skatījos un mācījos no pārējiem spēlētājiem."

Vai tā bija iesācēju veiksme vai tomēr zināšanas, ko Fams ieguva un apguva turnīra laikā, tomēr interesanti, ka tieši viņš bija izteikts žetonu līderis gan 1., gan arī 2. turnīra dienā. Bez Fama turnīrā piedalījās vēl 218 spēlētāji, starp kuriem bija arī daudzi pokera profesionāli, kuriem tieši šis pokera spēles veids nebūt nebija svešs, kā piemēram, Haks Sīds (5. vieta - $15'852), Maiks Lī (7. vieta - $8'381 un Robs Mizrači (9. vieta - $4'881), tomēr nevienam no viņiem nebija pa spēkam apspēlēt Kristiānu Famu, kurš izspēļu laikā veica pierakstus savā tālrunī par izspēlēm un starp izspēlēm centās uzzināt, ko vairāk par šo pokera spēles veidu.

"Man paveicās ar spēlētājiem, kas sēdēja pie mana galda, starp kuriem bija arī viens pavecāks kungs, kas man pateica ka 2-3-4-5-7 ir stiprākā kombinācija un 2-3-4-6-7 ir otra stiprākā kombinācija," stāsta Fams. "Es to pierakstīju savā tālrunī un tad centos izprast kā un ar kādām kārtīm spēlēt un visu turnīru es turpināju mācīties spēlēt. Pirmās septiņas izspēles es nepiedalījos izspēlēs līdz nebiju apguvis spēles pamatus, un arī šeit jāsaka paldies spēlētājam pie galda, kas pastāstīja, kā spēlēt un kas ir jāzina par šo spēli."

Pateicoties gan tam, ka tika iedalītas ļoti labas kārtis, gan arī vienam lielam blefam, kurā viņš ieguva 100'000 žetonus Fams bija izteikts 1. dienas žetonu līderis.

"Pēc tam, kad ATKAL es biju kļuvis par žetonu līderi es zināju, ka tā bija zīme no dieva, kas lika man noticēt, ka varēšu uzvarēt šo turnīru." stāsta Fams.

Iepriekšējos turnīrus, kuros Fams piedalījās iepriekšējās dienās - gan Colossus $565 turnīrā, kad turnīrā bija atlikuši mazāk kā 100 spēlētāji Fams bija žetonu līderis, tomēr no šī turnīra viņš izstājās 56. vietā, saņemot $19'566 un arī otrajā turnīrā Millionaire Maker viņš vienā no turnīra stadijām bija kļuvis par turnīra žetonu līderi, tomēr beigās nācās samierināties ar 215. vietu un nopelnītajiem $6'973.

Fināla galdā Fams spēlēja pārliecinoši, kas viņam deva pārliecību un ticību, un tieši tāpēc viņš ieguva savu pirmo WSOP uzvarētāja aproci.

"Kaut arī man daudz vēl jāmācās, lai kļūtu par šī pokera spēles veida ekspertu, tomēr es noteikti spēlēšu vēl šo pokera spēles veidu. Es to mīlu!" ar sajūsmu stāstīja Fams.

Par izcīnīto uzvaru Fams saņēma gan WSOP 2015 zelta aproci, gan arī galveno balvu $81"314 apmērā.

WSOP 2015 turnīra #23 fināla galda rezultāti

VietaVārdsBalva
1. vietaKristiāns Fams'314
2. vietaDaniels Ospina'260
3. vietaMetjū Smits'163
4. vietaAndrejs Žigalovs'634
5. vietaHaks Sīds'852
6. vietaAleksandrs Denisovs'385
7. vietaMaiks Lī'381

Redaktora piezīme: Ja vēlies apgūt jaunus pokera spēles veidus, nāc un spēlē pokeru vienīgajā licencētajā pokera istabā Latvijā - Olybet! Katru dienu pieejami gan turnīri, gan arī naudas spēļu galdi visiem pokera spēļu veidu cienītājiem!

  +3 [+] [-]

, 2015-06-16 13:26, pirms 4 gadiem
Kartejais piemers, ka pokers tomer pa lielam ir veiksmes spele, seviski, ja runa ir par dzilakiem turniriem.

  -2 [+] [-]

, 2015-06-16 13:45, pirms 4 gadiem
Ko viņi dara ar laimētajām žetonu kaudzēm? Saber kabatās un paņem par piemiņu?

  +1 [+] [-]

, 2015-06-16 14:57, pirms 4 gadiem
Damokla zobens rakstīja: Ko viņi dara ar laimētajām žetonu kaudzēm? Saber kabatās un paņem par piemiņu?
Liek izsolee peec tam