Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pokera spēlētājs derībās par WSOP 2015 nopelna vairāk kā pusmiljons dolāru

Pirms pāris nedēļām pokera portālos tika publicēta informācija par pokera profesionāli Braienu "$tinger 88" Hastingu, kas bija izsludinājis derības un pieņēma likmes pēc $25K Fantasy spēles principa par saviem sniegumiem WSOP 2015 turnīros.

Par to, ka viņš jūtas pārliecināts par savām spējām un lielajām izredzēm uzvarēt citus spēlētājus un iegūt kādu no WSOP 2015 aprocēm liecina fakts, ka Braiens no citiem spēlētājiem pieņēma likmes pat ar koeficientu 1 pret 1.

Kopumā ar viņu derību likmes noslēdza daudzi pokera profesionāļi, kā piemēram, Deivids 'Doc' Sends, Dens Smits, Džeisons Mersjē, Endrjū 'LuckyChewy' Lihtenbergs, Džeons Kūns, Džeisons Mo un Džons Reisners par kopējo summu, kas rakstāma ar sešiem cipariem.

Pagājušo nedēļu Braiens Hastings uzvarēja WSOP 2015 #17 $10'000 Seven Card Stud turnīru par ko saņēma gan WSOP aproci, gan arī naudas balvu $239'518 apmērā. Par savu lielisko sniegumu šajā turnīrā Braiens caur Twitter pateicās tādiem spēlētājiem kā Meisons Malmuts un Deivids Sklanskijs, kuri viņam netiešā veidā gan ar grāmatas palīdzību, gan stratēģisko rakstu veidā palīdzēja kļūt par labāku spēlētāju un ļāva uzvarēt šajā turnīrā.

Pateicoties uzvarai WSOP 2015 turnīrā Braiens derību likmēs jau ir nopelnījis vairāk kā pusmiljons dolāru un līdz WSOP turnīru sērijas beigām, uzvarot arī pārējās derībās, viņš var iegūt vēl papildus naudu.

Redaktora piezīme: Vai zinājāt, ka spēlējot vienīgajā licencētajā pokera istabā Latvijā - Olybet jūs krājat lojalitātes punktus, kurus varat VIP veikalā apmainīt pret dažādām noderīgām un jaukām dāvanām!

  +4 [+] [-]

, 2015-06-16 17:27, pirms 4 gadiem
"Redaktora piezīme: Vai zinājāt, ka spēlējot vienīgajā licencētajā pokera istabā Latvijā - Olybet jūs krājat lojalitātes punktus, kurus varat VIP veikalā apmainīt pret dažādām noderīgām un jaukām dāvanām!"

Mīž uz galvas un pat nepapūlas pateikt, ka tas ir lietus...
Cik Tev maksā par katru šādu surogātu???