Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Heads Up taktika

Viens pret vienu (Heads up) ir situācija, kurā visbiežāk nākas nonākt turnīra beigu fāzē, kad izdzīvojuši ir tikai divi spēlētāji – Tu un Tavs oponents. Šīs divcīņas iznākums noteiks turnīra uzvarētāju, kurš attiecīgi arī iegūs lielāko daļu naudas balvas, tāpēc ir ļoti svarīgi būt labi sagatavotam šim spēles elementam.

Ar kādām kārtīm spēlēt?

Divcīņa šajā ziņā būtiski atšķiras no parastas pokera spēles, jo šis ir tas gadījums, kad pat viduvējas kārtis Tev var dot iespēju uzvarēt 50% gadījumu. Pat tādas kārtis kā 7♠ un J♥ spēj Tev garantēt uzvarošu kombināciju 50% gadījumu, tāpēc jebkas labāks par 7♠ un J♥, noteikti ir gana labs, pat, lai mazliet paceltu likmi.

Spēlējot parastu pokera spēli pie pilna galda, eksistē apmēram 10 kāršu kombinācijas ar kurām var komfortabli pacelt likmi, turpretī divcīņas gadījumā šādas kombinācijas ir veselas 27. Derēs praktiski jebkurš pāris, gandrīz jebkura dūža un citas kārts kombinācija.

Būtībā vajadzētu izvairīties tikai no spēles ar mazām kārtīm, pat ja tās ir no viena masta. Šis ir tas gadījums, kad nevajadzētu cerētu uz strīta vai fleša izveidošanos ar piekto uz galda izlikto kārti, jo šādi tiek pārāk daudz riskēts.

Agresivitāte.

Lai uzvarētu pokera divcīņā ir jāspēlē agresīvi. Bieži vien labāk būs, ja Tu nevis pievienosies pretinieka paceltajai likmei, bet gan to pacelsi. Ir ļoti svarīgi, lai Tu uzvarētu pēc iespējas vairāk mazās bankas, pat, ja tas nozīmē spēlēt ar vājām kārtīm.

Kā rīkoties esot vadībā?

Esot vadībā, spēlēšana agresīvi ir sevišķi svarīga. Ja Tavs žetonu pārsvars ir būtisks, tad labi būtu pārbaudīt savu pretinieku katrā raundā, jo bieži vien pat ar nesliktām kārtīm, viņš varētu negribēt riskēt ar visiem saviem žetoniem. Jo ilgāk viņš gaidīs labākas kārtis, jo vairāk žetonus zaudēs.

Laika gaitā, noteikti gadīsies brīdis, kad pretinieks pacels spēcīgas kārtis un pretosies tavai ofensīvai. Šādos gadījumos viņš potenciāli varēs dubultot savu čipu kaudzi, tomēr, pat, ja Tev ir 7♠ un 3♥, bet viņam A♠ un K♥, Tavas izredzes uzvarēt šajā turnīrā ir gana augstas.

Kā rīkoties, esot iedzinēja lomā?

Gadījumos, kad Tu žetonu krājumos būtiski atpaliec no sava pretinieka, tad Tava vienīgā opcija ir izvēlēties piemērotu brīdi un iet uz pilnu banku. Svarīgākais jautājums šajā gadījumā ir tas - ar kādām kārtīm iet uz pilnu banku, ar kādām nē?

Pirms flopa kāršu izlikšanas, spēles turpināšanai derēs jebkura gana augsta kombinācija. Samazinoties Tavam žetonu skaitam, pat jebkurš kungs būs gana labs kandidāts, turklāt jo mazāk Tev kļūs žetonu, jo mazākas būs prasības pret kārtīm. Ja Tev ir palikuši čipi tikai 2-3 blaindu apjomā, tad derēs pat jebkura kārts, kas lielāka par 10.

Pēc flopa kāršu izlikšanas galdā, jebkurš pāris ir tā vērts, lai dotos uz priekšu. Savas iespējas ir jāizmanto agresīvi, tomēr ir jāmēģina spēlēt tā, lai pat tad, ja Tavas kārtis īsti neatnāk, Tu varētu palikt turnīrā vismaz vēl uz pāris raundiem.

Gadījumā, ja Tev tiek iedalītas ļoti vājas kārtis, labāk tomēr būtu tās nomest, pat, ja tev ir palicis pavisam maz žetonu.

Raksta avots: http://www.pokers.info/

     [+] [-]

, 2011-01-16 20:39, pirms 8 gadiem
Starpcitu, raksts ir nozagts no pokerablogs.lv . Protams, razbainieki no pokers.info ir pārfrāzējuši dažus teikumus, bet nu domu tas nemaina.