Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Daniels Negreanu publicē blogu par Pokera Slavas zāles kandidātiem

Pagājušo nedēļu tika paziņots visi 10 Pokera Slavas zāles kandidāti par ko rakstīju jau pagājušo nedēļu. Savu viedokli izteica arī pokera spēlētājs Daniels Negreanu, kurš pagājušo gadu tika iekļauts Pokera Slavas zālē, savā jaunākajā bloga rakstā dalās ar savām pārdomām par šī gada kandidātu sarakstu.

Pēc Daniela teiktā, tad kandidātu atlases kritēriju pamatā nevajadzētu ņemt vērā tādus faktorus kā spēlētāja vecumu, dzimumu kā arī apstākli, ka spēlētājs ir miris.

"Es labprāt vēlētos uzdot šo jautājumu visiem ekspertiem: Kurš no šiem desmit Pokera Slavas zāles kandidātiem ir labākais pēc savas spēlēt prasmes. Kurš no šiem spēlētājiem ir spējis parādīt savas prasmes turnīros, pokera spēļu galdos vai arī pat spējis sevi pierādīt kā labu spēlētāju pie online galdiem." savā blogā raksta Negreanu.

Par Daniela favorītiem ir kļuvuši Džons Džuanda un Dženifera Harmana.

"Džons Džuanda jau ilgi spēlē pie augsto likmju pokera galdiem gan Makao, gan citos kazinos. Un neskatoties uz to, ka viņš šogad izlaida WSOP 2015 turnīru sēriju, viņš spēja parādīt, ka lir lielisks spēlētājs, uzvarot EPT Barselona galveno turnīru." raksta Negreanu.

"Runājot par Dženiferu, tad viņa jau gadiem ilgi ir atrodama pie viena galda un viņai ir sava vieta Bellagio pokera istabā, kur viņa regulāri spēlē visdažādākos pokera spēles paveidus un neatkarīgi no spēles likmju lieluma rāda teicamus rezultātus"

Ja vēlies izlasīt visu Daniela Negreanu blogu, apmeklējiet Full Contact Pokera bloga vietnes mājas lapu.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt pokeru online? Pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.