Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Vanesa Selbsta uzvar Super High Roller Shootout un saņem $1 miljonu

Kaut arī šis turnīrs tika spēlēts jūnijā Las Vegasā Aria kazino, tomēr tikai vakar ASV televīzijas kanālā tika parādīta pēdējā no TV epizodēm, kurā tika noskaidrots Super High Roller Shootout turnīra uzvarētājs. Par turnīra uzvarētāju kļuva pokera profesionāle Vanesa Selbsta.

Šī turnīra formāts bija veidots uz izslēgšanu un tajā piedalīties varēja vien aicināti spēlētāji. Turnīra organizatori piedalīties bija aicinājuši gan Holivudas slavenības, gan arī profesionālus pokera spēlētājus, katrā grupā pa pieci spēlētāji. No katras grupas tika noskaidrots labākais spēlētājs, kas tikās ar otras grupas labāko spēlētāju, kurā abi spēlētāji cīnījās par turnīra galveno balvu $1 miljona apmērā.

Holivudas slavenību grupā bija tādi vārdi kā Dons Čīdls, Kevins Polaks, Norms Makdonalds, Breds Garets un Henks Azerija. Par slavenības grupas uzvarētāju kļuva Kevins Polaks, kas grupas finālā uzvarēja Henku Azeriju.

Savukārt pokera profesionāļu grupā bija tādi vārdi kā Fils Helmuts, Daniels Negreanu, Antonio Esfandiari un Vanesa Selbsta. Par profesionāļu grupas uzvarētāju kļuva Selbsta, kas grupas finālā cīnījās ar Esfandiari.

Pēc tam lielajā finālā gan slavenības grupas uzvarētājs, gan pokera profesionāļu grupas uzvarētāja spēlēja trīs divcīņas spēles, pēc kurām arī noteica turnīra uzvarētāju. Vanesa uzvarēja pirmos divus mačus, kas nozīmēja, ka trešajam mačam vairs jau bija tikai simboliska nozīme un viņa varēja gavilēt par uzvaru un nopelnīto papildus $1 miljonu. Pēc šīs uzvaras Vanesa kopumā dzīvajos turnīros līdz šim ir nopelnījusi jau vairāk kā $11.6 miljonus.

Redaktora piezīme: Ja arī Tu vēlies kļūt par pelnošu pokera spēlētāju, pievienojies vienīgajai Latvijā licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers!