Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

WSOP nākamgad norisināsies Vācijā

Aizvakar WSOP 2014 Fināla galda norises laikā tika paziņots, ka nākamos pāris gadus WSOP Eiropa turnīru sērija norisināsies Berlīnē. Vācija ir trešā valsts, kurā nu Eiropā būs notikuši WSOP Eiropa turnīri. Laika posmā no 2007. gada līdz 2010. gadam WSOP Eiropa turnīri norisinājās Anglijā, tad attiecīgi no 2010. gada līdz 2013. gadam WSOP Eiropas sērija norisinājās Francijā.

PokerNews žurnāliste Sāra Granta pēc paziņojuma izdarīšanas intervēja WSOP izpilddirektoru Taju Stjuartu, kurā vēlējās iegūt papildus informāciju.

Stjuarts min, ka informācija par gaidāmo Eiropas WSOP Circuit turnīru sēriju sekos vēlāk.

Kopš 2007. gada, kad WSOP sāka organizēt turnīru sērijas arī Eiropā, pie īpašajām WSOP Eiropa uzvarētāju aprocēm tikuši jau 38 spēlētāji. Kaut arī WSOP Eiropas turnīru balvu fondi nav tik lieli kā tie ir Lasvegasā, tomēr neskatoties uz to, pēdējo 7 gadu laikā WSOP Eiropa Galveno turnīru uzvarētāji balvās ir saņēmuši vairāk par $1 miljonu. Starp iepriekšējo gadu WSOP Eiropa uzvarētājiem ir tādi spēlētāji kā Annette Obrestade, Džons Džuanda, Berijs Šulmans, Džeims Bords, Elio Fokss, Fils Helmuts un Adrians Mateos.

  +3 [+] [-]

, 2014-11-13 17:00, pirms 6 gadiem
Mulsinošs virsrakts- pēc raksta tomēr var noprast, ka runa ir par WSOPE nevis WSOP