Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pokera spēlētāja turpina dalību TV realitātes šovā - Big Brothers

Sākotnēji viņi bija 17, tagad viņi ir atlikuši 11. Runa iet par realitātes šovu "Big Brother", kurā starp atlikušajiem šova dalībniekiem ir arī pokera profesionāle Vanesa Russo. Arī viņa cīnās par šova galveno balvu $500'000 apmērā.

Realitātes šova "Big Brother" aizsākumi meklējami vēl 2000. gadā, kad televīzijas kanāls CBC to sāka rādīt savā kanālā. Realitātes šova dalībnieki dzīvo īpašā mājā, kas ir izolēta no pārējās pasaules daļas un šova dalībniekiem nav iespējas sazināties ar cilvēkiem no ārpasaules. Katru nedēļu šova dalībnieki veic dažādus uzdevumus un balso par dalībnieku, kuram būtu šovs jāpamet.

Vanesai šādas sacensības ar augstām likmēm nav svešas, jo savā pokera spēlētājas karjerā 10 gadu laikā viņa turnīros ir nopelnījusi vairāk kā $4.5 miljonus. Viņas lielākais panākaums bija uzvara 2009. gadā EPT Grand Final High Roller turnīrā par ko viņa saņēma galveno balvu $962'958 apmērā.

32 gadus vecajai Vanesai ir ļoti dažāds "Big Brother" fanu loks, sākot no tiem, kas priecājas par viņu un beidzot ar tādiem, kas nav apmierināti ar viņas manipulācijām, ko viņa veic pret citiem realitātes šova dalībniekiem.

Pirms vairākiem gadiem Russo bija atgājusi no aktīvas ikdienas pokera spēlēšanas un radusi jaunas aizraušanās, kļūstot par pasākumu dīdžeju un muzikālo producentu. Kā zināms, tad šogad Russo un PokerStars izbeidza savas ilgās attiecības un viņa vairs nav šīs pokera istabas profesionāļu komandas sastāvā.

Runājot par pokera spēlētāju aizraušanos ar dalību dažādos TV šovos, tad Russo viennozīmīgi nav uzskatāma par pionieri šajā jomā. 2007. gadā Žans Robērs Bellande piedalījās realitātes šovā "Izdzīvotājs: Ķīna", savukārt 2009. gadā pokera spēlētājas Marija Ho un Tifānijas Mišela piedalījās šovā "Aizraujošais skrējiens". Starp spēlētājiem, kas varēja piedalīties, bet atteicās no dalības tādos TV šovos, kā "Dejo ar zvaigzni" un "Maināmies ar sievām" ir arī atrodams tāds zināms spēlētājs kā Fils Helmuts.

Par lielāko sasniegumu TV šovu vēsturē no pokera spēlētājiem parūpējās Alekss Outreds, kas 2007. gadā uzvarēja TV šovā "Vai Tu esi gudrāks par piektklasnieku?" par ko saņēma galveno balvu $500'000 apmērā. Pēdējais zināmais sasniegums ir pokera spēlētāja Alekša Džeikoba sasniegums spēlē Risks!, kurā viņš spēja noturēties sešas dienas, kopā nopelnot $151'802.

Redaktora piezīme: Vai vēlies kļūt par labāku pokera spēlētāju? Pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers!