Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0
AinarsR

Pokera interneta lapas kurām ir licenze Latvijā? Tādas vispār ir?

Ja kāds zin kur var internetā spēlēt pokeru uz īstu naudu, kompānijā kurai ir licenze Latvijā, lūdzu padalieties ar informāciju!

Zinu ka var jau apiet tos blokus online pokeram uz īstu naudu, kurus uzlika pagajušā gada beigās, un spēlēt daudzās citās vietās, kurām Latvijā tehniski nav licenzes. Es to arī daru un sobrīd spēlēju PokerStars. Pagaidām PokerStars pret to iebildumu nav, bet nu kas var atgadīties nākotnē to nevar zināt. Dažas citas interneta pokera kompānijas, kā Winner Poker (iPoker) jau vairs nepieņem Latvijas iedzīvotājus, šo jauno likumu dēļ, pat ja legāli viņiem nekas nedraud. Un arī gribētos pamēģināt jaunu saitu tāpad ziņkārības un jautrības pēc. Daudz you to bloķēto kur vienalga varētu piereģistrēties, bet interesē Latvijas lapas ar licenzi. Neko Googlē neatradu uz savu galvu tad nu jautāju šeit.

Kāds zin kādu lapu kur var spēlēt pokeru internetā par naudu "legāli", vai varbūt kur var paskatīties kādām azartspēļu firmām ir licenze, kaudkāda datubāze ar sarakstu?

 

2015-03-13 19:46

Nākamais: Kurbatovs: "Ja tiktu četriniekā, būtu apmierināts ar sezonu"